Zuzana Plačková
Instagram/queen.plackova

Všetci včera upriamili zrak na Instagram najznámejšej slovenskej influencerky a podnikateľky. Zuzka Plačková už o pár týždňov porodí syna Diona, ktorý bude určite šťastným dieťaťom. Narodí sa totiž do luxusu, o ktorom môžu iní iba snívať. Ešte ani neuzrel svetlo sveta a rodičia ho nadovšetko milujú. To spieva aj Rendy vo svojej novej dojemnej pesničke, o ktorej sme ti písali iba pred niekoľkými hodinami. 

Plačková oslavovala Diona veľkolepo

Zuzku si už ani nevieme predstaviť bez luxusu. Kráľovná Instagramu musí byť stredobodom pozornosti vždy a všade a takisto ohúrila aj včera. Konala sa totiž veľkolepá baby shower, kde najznámejšia dvojica na Slovensku odhalila pohlavie očakávaného bábätka. K tomu na svojej sieti ešte prezradila aj netradičné meno a v našom článku sa dozvieš aj to, aký je jeho význam.

Plačková a René Rendy
zdroj: Instagram/queen.plackova

Baby shower bol včera plný celý Instagram. Na okázalej oslave nechýbali balóny, skákací hrad pre deti, a dokonca ani švédske stoly či koláčiky v tvare detských hračiek a potrieb. Celá párty bola ladená do béžovej a marhuľovej farby. Zuzka Plačková vyzerala ako šípková Ruženka a jej manžel k nej bol aj zladený a budeš s nami súhlasiť, keď ti povieme, že to budúcim rodičom veľmi pristalo.

A kto na baby shower nesmel chýbať?

Samozrejme, že oslava nebola iba o Dionovi, ale aj o hosťoch, ktorí ho prišli predčasne privítať na svet. Nesmela chýbať Jasmina s Rytmusom a ich synom Sanelom, ktorí sú si so Zuzkou a Reném veľmi blízki. Dokonca im zaspievala aj Dominika Mirgová.

Princezná Zuzka Plačková sa odfotila aj so slovenskou make-up artistkou Niky Rich či exfarmárkou Luciou Mokráňovou. A to, ako spolu vyzerali a čo si na seba obliekli, uvidíš vo FOTOGALÉRII pod článkom.

Influencerka si už stihla odbaliť aj niektoré darčeky a vyskúšala si, ako bude hojdať synčeka v perinke v náručí. Okrem toho dostala aj obrovskú poschodovú tortu, kočík, monitor dychu, oblečenie, autosedačku a plno iného.

Zdroj: Instagram/queen.plackova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News