Po niekoľkých dňoch ju konečne prepustili! Zuzanu Plačkovú počas tehotenstva začali trápiť zdravotné problémy, kvôli ktorým ju minulý štvrtok večer museli hospitalizovať. Jej preliečenie trvalo takmer 5 dní, no svojim fanúšikom na Instagrame už dala vedieť, že je doma. Aké prekvapenie ju tam čakalo a čo sa rozhodla robiť?

Slovenská influencerka a podnikateľka je už v poslednom trimestri a o niekoľko týždňov sa stane mamou. Svojmu manželovi, Renému Strauszovi, privedie na svet ich prvé spoločné dieťa. Vytúžené bábätko však 30-ročnej Zuzane spôsobilo komplikácie. Tie viedli až k nečakanému pobytu v nemocnici. Na teraz si však konečne môžu všetci vydýchnuť.

Kráľovná slovenského Instagramu
zdroj: Instagram/queen.plackova

Plačkovú prepustili z bratislavských Kramárov po tom, čo jej bola nasadená liečba kvôli nedostatku železa v krvi. Kráľovná slovenského Instagramu tam však nemala luxus, na aký je zvyknutá. Nadštandardnú izbu totiž dané oddelenie nemá, a tak si Zuzana musela svoje odležať aj s inými pacientkami. Na nič sa však nesťažovala, práve naopak, dokonca aj ľuďmi často kritizovaná strava jej tam chutila.

Fanúšikov prekvapila aj s rozhodnutím, že práve na tomto mieste chce svoje dieťatko porodiť. Akože to má byť teraz nejaký nový trend, že poďme sa teraz hrať na niečo, lebo mám na súkromnú kliniku? Ja by som mohla rodiť kde chcem na svete, ale ja som si zamilovala Kramáre a pôjdem rodiť na Kramáre,“ potvrdila.

S týmto miestom sa nateraz však už rozlúčila a doma ju čakalo nádherné prekvapenie.

Zuzana Plačková s manželom Reném
zdroj: Instagram/queen.plackova

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.