Kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Strausz Plačková, včera večer oslávila svoje 30. narodeniny. Na toto okrúhle jubileum si pripravila nezabudnuteľnú párty vo veľkom štýle. 16 ľudí vzala so sebou do Grécka, kde si užívajú predĺžený víkend na jej počesť. Cesta za týmto životným štýlom trvala niekoľko rokov, ale ako Zuzana prezradila v rozhovore pre Startitup, vždy v tom mala jasno.

Partia vyrazila v luxusných limuzínach na letisko, odkiaľ odleteli do Grécka, kde už na nich čakala prenajatá vila v súkromí. Už od začiatku si to tam všetci naplno užívali, o čom svedčí množstvo vysmiatých videí, ktoré sa dostali na sociálne siete.

Rozmýšľala som, čo som ešte chcela stihnúť do 30 a poviem Vám, že mi nenapadlo naozaj nič. Splnila som si skutočne všetky materiálne sny, ktoré som mala a teraz mám už len jedno prianie po 30 🐣❤️,“ napísala Zuzana pod príspevok deň pred narodeninami a emotikonom kuriatka zrejme naznačila, že je pripravená aj na úlohu matky.

Zuzanu začali ľudia vnímať už pred 10 rokmi v reality show Hotel Paradise, a odvtedy ešte viac pracovala na tom, aby bola známa. „Vždy som mame hovorila, že ma budú všetci poznať,“ priznala.

Po účastí v show jej narástol počet fanúšikov na Facebooku, až neskôr sa dala nahovoriť na to, aby si založila Instagram, kde ju dnes sleduje viac ako 740-tisíc followerov, čo sa jej podarilo nazbierať len za 5 rokov. Jej úspech tam najviac vystrelil približne pred 3 rokmi.

Vtedy som schudla asi 20 kíl a veľa som cvičila. Prišlo mi množstvo pracovných ponúk, čím som na Instagrame začala zarábať,“ opisuje svoje začiatky na sociálnej sieti, ktorej dnes u nás kraľuje. No Instagram zďaleka nie je jediný jej príjem, ktorý jej minulý rok zarobil viac ako milión eur. „Skôr mi už zarábajú moje produkty, teda oblečenie, CBD, kolagén, produkty na vlasy a vitamíny na vlasy či kozmetika.“

Aj napriek popularite a peniazom však svoje hodnoty nezmenila, a možno práve preto je k nej život dobrý: „Ja si stále hovorím, že je hlavné byť dobrým a čestným človekom. Robiť veci správne, neprúdiť negatívnu energiu a zlo,“ hovorí Zuzana.

„Predstavujem vám 30 ročnú sebavedomú “súkromnú” úspešnú ženu, ktorá si všetky sny stihla splniť do tohto dňa. Prajem vám, aby ste boli rovnako úspešní, cieľavedomí a mali sa v živote oveľa lepšie ako ja. Ja už naozaj v živote nehľadám nič, len kľud, tak mi ho niektorí konečne doprajte. Keď nájdeš v sebe dobro a lásku, zistíš, že negativita v tvojom živote je úplne zbytočná a chceš žiť iba v pozitívnom myslení. A vtedy sa ti začne skutočne dariť,“ napísala už v deň narodenín k fotke s korunou na hlave.

Svoje okrúhle narodeniny sa rozhodla osláviť naozaj štýlovo. Prenajatú vilu jej vyzdobili, pri bazéne sa konala slávnostná večera, k dispozícii bol súkromný bar, DJ, tanečnice, kráľovská koruna nechýbala ani na torte a dokonca bol aj ohňostroj. Všetci sa zabávali pri bazéne od rána do rána a oslávenkyňa nebola výnimkou. Tomu sa povie poriadna oslava. 🙂

Prajeme všetko najlepšie oslávenkyni, ktorej 30-tka naozaj svedčí.

Zdroj: Instagram/queen.plackova, startitup.sk, Instagram/rene.rendy

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.