René Rendy – pod týmto menom poznajú fanúšikovia aj neprajníci Reného Strausza, manžela Zuzany Strausz Plačkovej. Ten sa rovnako, ako jeho úspešná žena, živí vďaka Instagramu a biznisom s ním spojeným.  

René a Zuzana tvoria pár už 11 rokov, pričom manželmi sú od roku 2015. Svoj manželský sľub si znovu potvrdili aj v roku 2019 na mieste, kde sa nikdy nespí, v magickom Las Vegas. Tak ako kráľovná slovenského Instagramu, aj jej partner si prešiel počas týchto rokov obrovskou zmenou vizáže. Bývalého taxikára dnes prirovnávajú k latinskoamerickej hviezde.

René, ktorý je známy svojím humorom, sa nebojí experimentovať a rozhodne nie je na ulici za šedú myšku. Za poslednú dobu sa mu podarilo pekne schudnúť a na postave stále pracuje. Nedávno sa rozhodol aj pre výraznú zmenu farby vlasov. Z tmavovlasého muža je teraz blondiak.

Táto zmena mu priniesla množstvo pochvál, no to nie je všetko. Ľudia si všimli, že takto sa podobá na svetoznámeho speváka menom Maluma. Blond vlasy, opálená pokožka a tetovania k tomu len dopomohli.

Čo povieš, hodí sa Renému blond?

René vs. Maluma

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.