Zuzana Plačková s manželom
Instagram/queen.plackova

A je to tu! Kráľovná slovenského Instagramu, Zuzana Strausz Plačková, spolu s manželom Reném Strauszom sa už o pár týždňov stanú prvýkrát rodičmi. Doposiaľ pohlavie bábätka neprezradili, keďže ho sami nechceli vedieť, teda až do dnes. Pri tejto príležitosti usporiadali okázalú baby shower spojenú s gender reveal party, aká sa len tak nevidí. Tak čo, bude to chlapec alebo dievča? 

Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková sa netajila tým, že si do svojich 30. narodením chce splniť všetky materiálne sny. A to sa jej aj podarilo! Túžila už len po jednom – po zdravej a šťastnej rodine. Pred pár dňami oslávila 31 rokov a čoskoro bude matkou. Vyzerá to tak, že všetko, čo si želá, si do svojho života aj naozaj pritiahne.

Šťastie v nešťastí

V septembri minulého roka boli manželia Strauszovci zadržaní z podozrenia predaja drog a len pred mesiacom bolo obvinenie oficiálne zrušené. A práve v tomto náročnom období sa im podarilo splodiť dieťa, o čom informovali aj svojich fanúšikov dojemným videom na svojich sociálnych sieťach. Síce to chceli pôvodne tajiť, no ukecané jazyky z ich okolia sa pokúsili na tejto informácii zarobiť. Preto ich radšej predbehli.

Zuzana Plačková a René
zdroj: Instagram/queen.plackova

Aj keď bude svoje dieťatko isto rozmaznávať, nie vo všetkom si potrpí na luxus. Všetci by čakali, že bude chcieť rodiť na súkromnej klinike, no po nedávnej hospitalizácii na Kramároch sa rozhodla pre bratislavskú štátnu nemocnicu. Dlhodobo ju totiž trápili problémy s dýchaním a aj nesmiernou únavou. Dôvodom bol nedostatok železa v krvi. No počas tehotenstva sa aj tak nezastavila.

Biznis je biznis

Zuzana svojho podnikateľského ducha len tak neumlčí. Podarilo sa jej vybudovať značky, ktoré lámu rekordy v predajoch vo svojom segmente. Pred týždňom dokonca otvorila aj obchod s detským oblečením. Kde bude určite nakupovať aj svojmu bábätku. Práve pri prehliadke tovaru prezradila, že túži po malej princeznej. Veď predsa len, tie dievčenské outfity sú neskutočne rozkošné. A teraz už vieme, či sa Zuzka dočkala dievčatka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News