Plačková a René čakajú syna
Instagram/queen.plackova

Včerajšia baby shower známej influencerky a podnikateľky bola veľkolepou udalosťou presne tak, ako sme od nej aj očakávali. Luxus by sa tam dal krájať a nechýbali ani hviezdy slovenského šoubiznisu. Zuzka Plačková vystrojila nádhernú oslavu, na ktorej s manželom odhalili pohlavie bábätka. René dokonca zaspieval svoju novú pesničku, ktorú venoval Zuzke a ich ešte nenarodenému synčekovi Dionovi. Nájdeš ju na YouTube, no nezabudni si pripraviť vreckovky, pretože ťa dojme k slzám.

Zdá sa, že Dominika Cibulková má konkurenciu v organizovaní osláv. Jej nádhernú minulotýždňovú párty pre 2-ročného syna Jakubka prekonala Zuzka Plačková a jej baby shower. Budúca mamička vyzerala ako princezná a hostia od nej ďaleko neodskočili. Okrem toho, že rodičia prezradili pohlavie bábätka, sme sa dočkali aj ďalšieho prekvapenia.

Zuzka Plačková v slzách

Ak Strauszovcov aspoň trošku poznáš, určite vieš, že René je veselá kopa, ktorá sa rada zabáva. Na svojich sociálnych sieťach zverejňuje videá, ktoré ťa určite neraz dohnali k záchvatom smiechu. Včera ale trochu nabral na vážnosti a na baby shower zaspieval dojemnú pesničku venovanú manželke a svojmu nenarodenému synčekovi.

„Si môj anjel, si moje nebo, Boh mi dal teba, si moje všetko,“ znie začiatok pesničky, ktorý naspieval Deep Thought.

„Už sa tešíme, keď budeš s nami. Hovoriť budeš každý deň ocinko a mami. Hneď jak vyjdeš, chytím ťa do dlaní. Je mi jedno, či prídeš v ružových alebo modrých saní. Ale jedno vieme obaja, že milujeme ťa my odmala. Každý deň počujem, ako kopeš do maminho bruška. Pýtaš sa na svet, nevieme sa my dočkať,“ vyznal svoje city šťastný manžel a otec.

Vo videoklipe nechýbajú súkromné fotografie a videá budúcich rodičov.

Celú pesničku si môžeš vypočuť tu:

Zdroj: YouTube/Milos Juriga

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News