Dominika Cibulková s rodinou
Instagram/miso.navara/domicibulkova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dominika Cibulková sa znovu vyznamenala. Jedna z najznámejších tvárí slovenského šoubiznisu a športu svojej dcérke Ninke vystrojila kráľovské krstiny. Vidieť to môžeš v jej najnovších príspevkoch na Instagrame. A Luxus je teda slabé slovo. 

Naša bývalá elitná extenistka si veľmi rýchlo vybojovala vrcholové miesto aj v slovenskom šoubiznise. Môže za to jej zmysel pre módu, ktorú miluje. Okrem toho je aj veľká detailistka a nie je novinkou, že nadovšetko zbožňuje aj celú svoju rodinu. Veď neraz vystrojila luxusnú narodeninovú oslavu synčekovi Jakubkovi. Veľkolepá bola aj jej baby shower.

Cibulková sa opäť predviedla

Dominika Cibulková svoje organizačné a módne schopnosti predviedla v plnej kráse aj uplynulý víkend. Jej niekoľkomesačnú dcérku Ninku nechala pokrstiť v Dóme sv. Martina, kde sa v minulosti vydala za Michala Navaru a pokrstený tam bol aj Jakubko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Tenistka na dôchodku nesklamala v žiadnej časti veľkého dňa jej dcérky. Dominika sa obliekla do bielych šiat, ktoré rozhodne lichotili jej postave. Na hlavu si dala jemný klobúk so sieťkou, ktorý doplnila elegantným účesom a masívnym náhrdelníkom na krku. Jej nohy vynikali v strieborných lodičkách s priesvitnými opätkami.

Do bielej farby Dominika zladila aj Ninku, ktorú obliekla do bielych rozkošných šiat. Dve baby v ich rodine dopĺňali elegantní gentlemani – otec Michal a synček Jakubko. Obaja mali na sebe oblek. Boli však zladení do bielo-čierna. Tak, aby sa vedelo, že k sebe patria.

Z obradu si to celá rodina zamierila na honosnú oslavu. Tá sa konala priamo na záhradách Bratislavského hradu. Všetci prítomní boli zladení do bielych a béžových farieb, rovnako ako stoly a dekorácie. Nad slávnostne prestretým stolom boli krištáľové lustre a nechýbala bohatá kvetinová výzdoba. Zlaté stoličky dopĺňal stôl pokrytý zrkadlom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

O príjemnú atmosféru počas celej hostiny sa postaral klavirista a dobré jedlo, hodné kráľovskej rodiny. To všetko môžeš vidieť v stories na Instagrame Dominiky. Príspevky z krstín si dokonca uložila do vybraných a nezabudla ani na profesionálne postrihané video.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News