Dominika Cibulková s rodinou

Dominika Cibulková sa opäť predviedla. Svojmu synovi Jakubkovi zorganizovala ďalšiu veľkolepú oslavu narodenín. Videá a fotky z nej zverejnila na svojom Instagrame. Niektoré tam však prezdieľala do stories od svojich kamarátok.

O našej bývalej tenistke je známe, že miluje originalitu a veľkoleposť. A keď sa v rodine Navarovcov koná nejaká oslava, každý vie, že to bude stáť za to.

Pre Dominiku je rodina na prvom mieste. Najmä svojim deťom by dala prvé, aj posledné. Svedčia o tom aj veľkolepé Jakubkove oslavy narodenín. Tá prvá mala tému „Jakub z neba“, na druhej bola Jakubkova tvárička hádam všade. Tá tretia sa niesla v znamení „Carousel“.

Takto vyzerala Jakubkova oslava 1. narodenín

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Takáto bola Jakubkova oslava 2. narodenín

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Cibulková synovi vystrojila nezabudnuteľnú oslavu aj tento rok

Ak Dominiku sleduješ na Instagrame, možno si pamätáš, že pred pár dňami sa svojim fanúšikom zdôverila, že kvôli niekoľkomesačnej dcérke Ninke chcela Jakubkovi vystrojiť iba menšiu, komornejšiu oslavu. Až dovtedy, kým sa jej synček spýtal, či na narodeninách bude mať veľkú tortu. A práve vtedy sa rozhodla, že už 3-ročnému synčekovi opäť vystrojí veľkolepú oslavu.

A veru, že taká aj bola. Hýrila originálnymi nápadmi od výmyslu sveta, oslávenec s hosťami sa mohli povoziť na kolotoči, vychutnať si mohli aj vlastnú zmrzlinu, pukance či cukrovú vatu. A to všetko priamo od odborníkov zo stánku.

Na Jakubkovej oslave ale nechýbali ani balóny či dokonca orientačné tabule zo šípok. Nechýbali ani komedianti na chodúľoch či maskoti z rozprávky Pat a Mat. O zábavu sa postaral aj šašo, ktorý si priniesol svoj vlastný malý cirkus. A to všetko vo farbách oranžovej a bielej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Samozrejme, že nechýbala ani trojposchodová torta a ako darček Jakubko dostal bicykel. Zložiť mu ho pomáhal Michal Kubovčík. Jeho manželka Zuzana Kubovčíková Šebová sa zatiaľ zabávala pri šašovi, ktorému robila dobrovoľníčku.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News