Dominika Cibulková si momentálne užíva dovolenku v talianskom Toskánku, no určite nerátala s tým, aká dráma sa zatiaľ udeje doma. Ako informovala TV JOJ na svojom webe, v noci zo soboty na nedeľu vykradli jeden z jej bratislavských bytov. Ten sa nachádzal konkrétne v Starom Meste.

Informáciu o lúpeži potvrdila aj Polícia Slovenskej republiky na svojej facebookovej stránke. „Policajti bratislavskej krajskej kriminálky vyšetrujú okolnosti vlámania do jedného z bytov v bratislavskom Starom meste, ku ktorému došlo dnes v nočných hodinách. Bližšie informácie vzhľadom na súčasný stav vo vyšetrovaní nie je možné poskytnúť,“ uviedli vo svojom príspevku.

Aj keď polícia viac informácií o prípade neposkytla, informácia o tom, že išlo práve o Dominikin byt, sa rozšírila veľmi rýchlo. Chytili sa toho aj ľudia v komentároch pod policajným príspevkom. Ako sa dalo čakať, namiesto komentárov vyslovujúcich podporu sa do našej najúspešnejšej tenistky hneď pustili.

Skritizovali to, že ukazuje svoj byt a dokonca sa vždy pochváli aj tým, že je na dovolenke. Tým dáva zlodejom voľnú ruku a šikovnú príležitosť. Zlodeji sa jej chopili a keďže nečakali žiadne komplikácie, byt sa im podarilo vykradnúť.

zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Ona sama a ani jej manžel Michal sa k incidentu zatiaľ nevyjadrili. Je teda otázne, či si kvôli takejto nepríjemnosti prerušia dovolenku a vrátia sa na Slovensko alebo to vyriešia až neskôr. Takáto správa ich ale určite nepotešila. Veď kto by sa chcel dozvedieť, že jeho alebo jej byt bol vykradnutý. A ktovie, čo všetko si zlodeji z bytu odniesli.

Zdroj: noviny.sk, Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.