instagram/domicibulkova/natalia.envy

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dominika Cibulková a jej rodina dnes majú obrovský dôvod na oslavu. Synček Jakubko je už rok členom ich rodiny a jeho prvé narodeniny sa rozhodli patrične osláviť. Ako to už býva u Dominiky zvykom, vo veľkom štýle.

14. júna minulého roka sa stala z našej najúspešnejšej tenistky mama. Ako sama rada píše a ukazuje na sociálnej sieti, láska k synčekovi jej zmenila život a je pre ňu na prvom mieste. Niet sa čomu čudovať, že chce pre neho iba to najlepšie.

Ešte skôr, ako sa vôbec narodil, usporiadala baby shower párty, na ktorej všetko vyzeralo dokonalo. A Jakubkove prvé narodeniny nesmú byť výnimkou. Na to, že dostáva drahé a výnimočné dary je už zvyknutý, aj keď si to ešte neuvedomuje.

Dnes okolo obeda sa v priestoroch nádherného parku konala oslava pre pozvaných hostí, ktorú pri príležitosti Jakubkovho sviatku usporiadala známa mamička. Medzi nimi nechýbala, napríklad, aj herečka Zuzana Kubovčíková Šebová. Dominike sa na jednom videu, ktoré pridala, podarilo odhaliť aj tvár malého Paľka, ktorý sa hercom narodil len pred dvoma mesiacmi.

Oficiálnou témou a heštegom sa stala veta Jakubko z neba. Všetko bolo krásne zladené do bielej a nebesky modrej farby, nechýbali balóny, lietajúce obláčiky nad luxusne prestretým stolom, bar s nápojmi či sladkými maškrtami a elegantná obsluha.

Takýto outfit zvolila na oslavu Dominika

zdroj: instagram/domicibulkova

zdroj: instagram/domicibulkova

O video s tým, ako to na oslave vyzerá, sa Dominika hneď podelila na Instagrame

Šťastní rodičia s oslávencom
zdroj: instagram/natalia.envy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News