instagram/donda_kawa

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbená slovenská herečka Dominika Kavaschová si naplno užíva materskú dovolenku. 32-ročná Donda, ako ju mnohí volajú, sa stala mamičkou dcérky Maiusky len pred dvoma mesiacmi. Na svojom instagramovom profile rada zdieľa realitu materstva, za čo je pre ženy veľkou inšpiráciou. Veď nie je všetko ružové, však?

Len nedávno povzbudila mamičky v tom, aby si nemysleli, že všetky ich známe „kolegyne“ vyzerajú v skutočnosti tak, ako na sociálnych sieťach. Optimizmus a úprimnosť rozdáva svojim fanúšikom v mnohých smeroch. No nebojí sa pochváliť aj sama.

Letná sezóna ovplyvnila aj jej styling. Len nedávno si výrazne ostrihala vlasy, ktoré ju v tomto teple isto trápili. Včera zazdieľala na príbehoch aj fotku v plavkách, aby ukázala, v akej forme je po pôrode.

Môj milý osí pás, už som myslela, že ťa nikdy neuvidím. A si späť,“ teší sa z toho, ako sa jej bruško vracia späť do stavu pred tehotenstvom. Z fotky je jasné, že Dominika je so sebou spokojná. A niet sa čomu čudovať. Mnohé z nás by jej mohli len ticho závidieť. Čo hovoríš na Domčinu formu? 

zdroj: instagram/donda_kawa

A spokojná je aj s dcérkou, ktorá robí jej i snúbencovi Danielovi veľkú radosť. Podľa rodičov je presne pol na pol a z oboch si vzala to najlepšie.

Často sa bavíme o tom, čo len z teba vyrastie. Pri mojom divnom humore a Dankových pračudesných hrách a pesničkách, čo ti denne skladá a spieva. Ale nejak tak cítime, že budeš super parťáčka a vyrastie z teba láskavá, dobrá a zábavná osôbka plná talentov a radostí zo života. Milujeme ťa najviac na svete, si dar a svetlo a neha a láska, si všetko, celý vesmír ukrytý v tvojich očiach a úsmeve. Tešíme sa na každý ďalší deň s tebou, zatiaľ si najzaujímavejší projekt, do akého sme sa pustili,“ vyznala sa mamička.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News