instagram/donda_kawa

Známa slovenská herečka, Dominika Kavaschová, ktorú si ľudia zamilovali ako Sisu z Oteckov, je už zopár týždňov mamou. So svojím snúbencom, Danielom Fischerom, sa doma starajú o dcérku Maiu. Na svojom Instagrame však vždy usmievavá a pozitívna Dominika odhaľuje, že nie všetko je ružové.

Dominika je človek, ktorý sa nehanbí ukazovať realitu takú, aká je a nikdy sa na nič nehrá. Pre mnohé ženy a mamičky je práve vďaka tomu obľúbenou. Svoje odkázala ženám, ktoré jej dávali nevyžiadané rady a strašili ju pred pôrodom, a dodala tak povzbudenie tým, čo sa ocitli v rovnakej situácii.

Tentokrát potešila mnohé mamičky, ktoré žijú reálne životy a pritom sa musia pozerať na dokonalé upravené influenceriek, ktoré na sociálnych sieťach vyzerajú, ako keby ich deti nevyžadovali ani starostlivosť.

„Premýšľam, prečo iné “známe” maminky vyzerajú na instáči úplne inak. Moja otázka znie! Ako to robíte? Akoooooooo,” pýta sa v popise fotky, na ktorej je vidno, že rodičovstvo jej dáva zabrať. Neupravené vlasy, detská plienka v tope a výraz, ktorý hovorí za všetko.

Práve takéto úprimné príspevky sú to, čo ženy v rovnakej životnej situácii naozaj potrebujú vidieť. Len nedávno Dominika pridala aj video, ktoré malo rovnako veľký úspech. V ňom si spravila srandu z toho, že čas pre seba, ktorý získala, keď dieťa zaspalo, využije napríklad na upratovanie, žehlenie, či pranie. Poznáš to, že?

Zdieľam s tebou tieto pocity./Ty mi vieš spraviť takú náladu./Domi, ja ťa zbožňujem./Domi, ty si úžasný človiečik,“ to je len krátka ukážka toho, že táto herečka si získala aj ako matka mnohé sympatie komentujúcich.

zdroj: instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News