Instagram/donda_kawa

Tak konečne sa dočkala aj ona. Talentovaná slovenská herečka Dominika Kavaschová priviedla na svet svoje vytúžené dieťatko. Pohlavie bábätka netajila ani počas tehotenstva a predpovede sa naplnili – porodila dievčatko. 

Dominika patrí k aktívnym ženám, ktoré sa nikdy nenudia. Popri herectve v televízii či divadle sa prostredníctvom dua Morena venuje aj hudobnej kariére. Tehotenstvo a aj koronakríza ju však naučili trochu spomaliť a užívať si každý jeden deň.

Už čoskoro oslávi držiteľka ceny OTO za najlepšiu herečku svoje 32. narodeniny a krajší darček si predstaviť ani nemohla. Svojmu snúbencovi, hereckému kolegovi Danielovi Fischerovi, porodila krásnu dcérku, ktorá dostala netradičné, no o to zaujímavejšie meno Maia.

Na svojom instagramovom profile zdieľala krásnu fotografiu z pôrodnice. Čerstvá mamička len nedávno prezradila, že svoje bábätko neplánuje ukazovať na internete, pretože podľa nej na sociálne siete nepatrí. Teraz urobila (našťastie) výnimku a s dojímavým záberom sa podelila so svojimi fanúšikmi. GRATULUJEME!

„Včera som si par hodín kecala s Pánom Bohom. Bol to dlhý, náročný, nesmierne poučný rozhovor plný emócií, bolesti, strachu, lásky, sily a odvahy. Dospeli sme spoločne k tomu, čo je zmyslom života – neprezradím 🙂 …ďakujem. Maia🌸 si zázrak 🙏🏻všetky matky skláňam sa pred vami. Skláňam sa nad tou neskutočnou silou, ktorú v sebe mate/me🙏🏻🥰,“ napísala Dominika na svojom profile.

Zdroj: instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News