Instagram/donda_kawa

Obľúbená slovenská herečka Dominika Kavaschová žiari v posledných dňoch šťastím. Niet sa čomu čudovať, keďže pred dvoma týždňami porodila zdravú dcérku Maiu. Na svojom instagramovom profile zverejnila fotku v priliehavom oblečení, v ktorom krásne vynikne jej postava.

Držiteľka ocenenia Social Awards Slovakia Dominika Kavaschová je neustále dobre naladená. Vidieť to môžeš aj na jej instagramovom profile, kde pravidelne pridáva humorné storky. Teraz však pridala krásnu fotku celej svojej rodinky. So svojím snúbencom Danielom jej to naozaj pristane a o svoj maličký poklad sa dôkladne starajú.

zdroj: Instagram/donda_kawa

Okrem toho sa ale Domča pochválila aj svojou postavou po pôrode. Kým mnohé ženy sa ju snažia ukrývať, pretože sa hanbia za svoje popôrodné kilá navyše, usmievavá herečka s tým nemá problém. Vidieť, že je so sebou spokojná a v jej živote panuje radosť.

Dominikinu postavu v priliehavom oblečení si môžeš pozrieť >>> TU <<<

Čerstvá mamička vyzerá po pôrode veľmi dobre a ako už sama avizovala, teší sa, keď začne cvičiť a znovu sa dostane do formy. Pri behaní okolo maličkej to ale pôjde určite ľavou-zadnou.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News