Instagram/donda_kawa

Dominika Kavaschová je už od začiatku svojho materstva známa tým, že svojim fanúšikom ukazuje realitu a to, ako náročné to niekedy dokáže byť. Na svojom instagramovom profile neraz prezradila, že to nie je také ľahké, ako niektoré dokonalé mamičky zvyknú ukazovať.

Aj to je jeden z dôvodov, prečo majú jej príspevky taký veľký úspech. Ostatné matky sa s ňou rady stotožňujú a páči sa im, keď aj iné známe osobnosti priznajú, že to nie je med lízať. Necítia sa tak menejcenné alebo neschopné.

Vo svojom novom príspevku Donda otvorene zdieľala svoje pocity z toho, aký polrok prežila. Už je to totiž 6 mesiacov, čo sa narodila jej dcérka Maia. A práve tieto začiatky bývajú najťažšie. Sama dokonca priznala, že niekedy má chuť plakať.

„Toto som ja….aj keď nemusím.. musím…takto sa cítim. Unavený blázon. Animátorka so svalmi na chrbte ako kulturistka… unavená, ale stále nechápem ako je to možné, plná síl… každý večer, keď ľahnem, je mi do plaču od bolesti a únavy z toho, ako mi chýba spoločnosť a rodina a rande a romantika a tvorba a JA nematka,“ začala Dominika svoj otvorený príspevok.

„Byť matkou je dar a obrovská škola…  je to naplňujúce poslanie sprevádzať novú dušu, aby sa tu mala krásne na tomto svete a aby ho aj krásnym robila… ale zároveň je to veľmi náročné… Bolestivé…  Stresujúce… to len aby ste vedeli… vy čo neviete ešte alebo vy muži 🙂 Zároveň materstvo ponúka toľko prenádherných chvíľ, toľko momentov, ktoré nikdy žena nepocíti inde… na žiadnej žúrke, pri žiadnom mužovi… taká dávka nehy, nevinnosti a lásky, že to mozog niekedy ani nedokáže spracovať, prezradila mamička svoje úprimné pocity a dojmy z materstva.

V závere príspevku Dominika dodala, že každé ráno po prebdenej noci opäť vstáva a hecuje sa to nového dňa, aby tu pre svoju maličkú bola zas naplno. Lebo to predsa matky robia.

Dominikina dcérka Maia dnes (vo štvrtok) oslavuje presne pol roka. Po predošlom otvorenom vyznaní sa mamička na plný úväzok opäť trochu rozcítila. „Dnes ma Bundžura presne pol roka. Keby vedela rozprávať (aj keď si myslí, že vie, lebo kecá vkuse), boli by to veľmi trefné vtipné debaty 🙂 smeje sa s nami a vie, kedy sme vtipní, kedy vážni, tancuje s nami a reaguje tak múdro na všetko nové, až nestačím ziiiirať 🙂 taktiež už teraz má veľmi zaujímavý cit pre ľudí. Presne viem, pri kom sa rozplače a pri kom nie.

Poznám každý jej plač a viem, čo znamená a tiež viem, čo ju rozosmeje. Napríklad zaručene moja mamka, ktorá je jej fejvrit. Robí pokroky zo dňa na deň, taktiež sa mení zo dňa na deň a vyzerá každé ráno inak… zahusťujú sa jej vlásky, pribúdajú faldíky, o zuboch ani chýru ani slychu. Je veľmi spoločenská, odvážna, sympatická a má nekonečný apetít po mamke 🙂 Maia naša, rozvoniavaš nám nie len byt, ale hlavne náš život 🌸 nech si šťastná, radostná na tomto svete a nech ti zdravie umožňuje žiť svoj život naplno ❤️ milujeme ťa,“ venovala Domča krásny odkaz svojmu dievčatku.

Maličkej prajeme všetko najlepšie a naozaj sme rady, že Dominika je k svojim sledovateľom takáto úprimná a nemá problém ukázať aj odvrátenú stranu rodičovstva. Aj ty rada sleduješ jej príspevky plné humoru a pravdy zároveň?

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News