Dominika Kavaschová
Instagram/donda_kawa

Prvé letné lúče si užila aj s dcérkou naplno! Známa slovenská herečka Dominika Kavaschová, ktorú na Instagrame sleduje už viac ako 195-tisíc fanúšikov, sa pochválila krásnym, no trochu odvážnym záberom. Žeby milovala táto slávna mamička kúpanie hore bez?

33-ročná herečka sa už do úlohy matky vžila naplno, a aj keď nikdy netajila, že to nie je vždy ľahké, už dokázala dokonca skĺbiť rodinu aj s prácou. Dcérka Maia, ktorú má so snúbencom a taktiež hercom, Danielom Fischerom, pritom len nedávno oslávila svoj prvý rok na tomto svete. A odičia jej vystrojili nádhernú oslavu.

Sympatická herečka si svojou úprimnosťou a optimizmom získala priazeň mnohých žien, ktoré ju berú za svoj príklad. Dominika Kavaschová má pritom odvahu, aká niektorým chýba. Nebála sa na Instagrame ukázať svoju postavu po pôrode či únavu čerstvej mamičky.

Dcérku Maiu z celého srdca miluje a internet baví svojimi satirickými videami. Svoj spoločný čas nedávno využili aj na kúpanie sa v bazéne. A práve tam vznikli nové fotky, ktoré takmer odhalili aj to, čo nemali!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News