instagram/donda_kawa

Dominika Kavaschová, obľúbená slovenská herečka, má od pracovných povinností na chvíľu pauzu. Sympatická a talentovaná Donda je na materskej dovolenke, no o tom, že to žiadna dovolenka nie je, by vedela veľa rozprávať. Na jej Instagrame, kde ju sleduje viac ako 183-tisíc followerov, ukazuje, aká je realita.

Sisa z Oteckov, ako si ju mnohí diváci pamätajú, práve vďaka úprimnosti žne u mnohých iných žien úspech. Mamička dcérky, ktorej so snúbencom, Danielom Fischerom, dali meno Maia, sa na sociálnych sieťach nehrá na dokonalosť.

Nehanbí sa povedať svoj názor či ukázať svoje bežné dni, ktoré nevyzerajú úplne tak, ako sa na „dokonalom“ Instagrame môže zdať. Najnovšie sa priznala k veci, ktorá určite trápi všetky ženy, ktoré majú doma malé bábätko, no nahlas to možno nepovedia…

Už vyše 200 nocí som nespala. Asi sa dnes uzavriem do seba, budem sa nezmyselne ľutovať a aj revať od únavy. Nerobím to často, ale aby ste vedeli, áno, aj ja mám niekedy náladu pod psa. Je to čisto z únavy,“ začala text pod svojím najnovším príspevkom, fotografiou, na ktorej počas noci kojí dcérku.

Opisuje svoj každodenný kolotoč, pri ktorom je dieťatko na prvom mieste a žena má podľa jej slov pocit, že je akousi animátorkou toho celého.

A kde som ja v tom celom? Máme pocit niekedy, že sme sa stratili, že už nie sme. Že nás spoločnosť zrazu nepotrebuje, že sme naozaj len tie animátorky. Ale nie je to tak. Aj napriek tomu, že sa dnes budem ľutovať viem, že toto je krásne a výnimočné, a že som sa nestratila. Iba celá odovzdala, aby si sa nachádzala ty, moja milovaná. Dáme to, dáme to, dáme to,“ povzbudila krásnymi slovami nie len seba, ale aj veľa ďalších mamičiek, ktoré sa môžu cítiť úplne rovnako.

Zdroj: Instagram/donda_kawa

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News