Dominika Kavaschová si užíva materskú dovolenku plnými dúškami aj napriek tomu, že niekedy jej je zo všetkých povinností do plaču. Len nedávno to priznala vo svojom otvorenom príspevku. Zvládla by skĺbiť rodičovské povinnosti s tými pracovnými? Tvorcovia seriálu Oteckovia pre portál Nový Čas priznali, či má herečka stále otvorené dvere.

Seriál je aj po toľkých sériách veľmi obľúbený a neodmysliteľnou súčasťou bola aj Sisa, ktorá hrala Maxovu matku a bývalú partnerku Alexa. Svojimi vtipmi a nečakaným správaním si získala mnohých divákov, ktorým posledné mesiace na obrazovkách chýba.

Dominika pred polrokom porodila a je preto jasné, že natáčanie vymenila za mamičkovské úlohy. Jej odchod zo seriálu ale nebol definitívny, ide o dočasnú záležitosť, čo určite poteší mnohých fanúšikov. PR manažérka Markízy Ľudmila Ráceková prezradila Novému Času, že je len na Dominike, kedy bude pripravená a rozhodne sa vrátiť, pretože s ňou stále počítajú. Aj samotná herečka priznala, že túto možnosť návratu má.

Veľa herečiek sa po pôrode vráti pred kamery už po niekoľkých mesiacoch, pretože im ich práca chýba. Ako informovala nedávno Televízia Markíza, zo seriálu už čoskoro odíde hlavná postava Alexa, ktorého hrá Braňo Deák. Naskytuje sa tak otázka, čo bude s malým Maxom. Zmizne zo seriálu spolu s jeho otcom alebo sa vráti práve Sisa, aby dostala novú šancu ukázať, že je dobrou mamou?

Veríme, že odpoveď sa dozvieme už čoskoro a Dominika sa so svojím rozhodnutím pochváli aj na svojom Instagrame. Zatiaľ sa venuje svojej hudobnej kariére v speváckom duu Morena.

Chcela by si, aby sa Donda vrátila aj do Oteckov? 

Zdroj: Nový Čas & Televízia Markíza

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.