Každá žena chce byť najkrajšou a najlepšou verziou seba samej či už sa jedná o vzdelanie, postavu, výzor alebo psychické a fyzické rozpoloženie. Známa Slovenka je však príkladom odhodlanej ženy, ktorá si ide za svojimi cieľmi.  

Bibi Pospiech je krásna mamička, ktorej nechýba inteligencia. Vyzerá dobre za každých okolností a v čomkoľvek. Avšak každá z nás je svoja najväčšia kritička a dnes je možnosť nedokonalosti, ktoré na sebe vidíme odstrániť.

Bibi bola študentkou práva, no štúdium prerušila a dnes je z nej hrdá mamička malého Liamka. Pri pohľade na ňu by si si povedala, že je to jeho staršia sestra. Dokonalá postava, na ktorej denne drie, krásna tvár, ktorá je bez jedinej vrásky a mladý vek.

S otcom syna však nežije, no našla si nového partnera vedľa ktorého žiari. Ten sa o ňu a synčeka príkladne stará a dokonca jej doprial aj krásny darček: “Láska moja, píšem to takto verejne. Ďakujem ti za tento krásny zážitok, po ktorom som túžila už cca 2 roky. Si moja spriaznená dušička a milujem ťa moc.” vyznala sa Bibi svojmu priateľovi, ktorý ju nesmierne miluje a úžasne vychádza aj s jej malým synčekom.

Zákrok, ktorý kráska podstúpila nie je žiadnou novinkou. Avšak zaujímavosťou je, že prsia si nedala robiť na Slovensku, ale zverila sa do rúk ukrajinskému plastickému chirurgovi Dr. Ivanchukovi. Ten robil úpravy aj na najznámejšie slovenskej speváčke Dare Rolins, či známej influencerke a podnikateľke Zuzane Plačkovej.

Bibi sa však s followermi podelila, že toto nie je posledný zákrok, ktorý podstúpila. Chystá sa ešte na úpravu nosa a pred pár dňami si nechala spraviť aj pery alla mulatka.

Výsledok nájdeš na jej Instagrame TU.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.