instagram/ladygaga & instagram/gagasfactstr

Za tými najsilnejšími ľuďmi sa väčšinou skrýva aj silný a ťažký životný príbeh. Len málokedy si vieme predstaviť, že niekto, kto má na pohľad dokonalý život, zažil aj obrovskú bolesť. Práve s takýmto tajomstvom šokovala obľúbená speváčka Lady Gaga, ktorá, ako informuje Daily Mail, priznala psychické problémy.

35-ročná speváčka a herečka vlastným menom Stefani Germanotta, odhalila svetu svoje tajomstvo, ktoré jej spôsobilo traumu a doteraz sa s ním nevyrovnala.

V dokumentárnej relácii moderátorky Oprah Winfrey a Princa Harryho, ktorá je zameraná na duševné zdravie, The Me You Can’t See, prehovorila o tom, že bola vo veku 19 rokov zneužitá.

Už v tom veku sa venovala hudbe a ublížiť jej mal práve uznávaný hudobný producent, ktorého meno sa Lady Gaga rozhodla nezverejniť.

Mala som 19 rokov a už som bola v tomto biznise. Producent mi povedal, aby som sa vyzliekla. Ja som povedala nie a odišla, no povedali mi, že zničia moju hudobnú kariéru. Neprestával sa pýtať a ja som jednoducho zamrzla. Ani si na to nepamätám,“ priznala.

Po tomto čine ju už tehotnú vyhodili z auta na ulicu. Dlhé mesiace jej bývalo zle a cítila sa byť na dne fyzicky aj psychicky. Aj keď sa z toho snažila dostať a mala dobré obdobia, stačila malá spomienka a znova sa zrútila.

Nehovorím svoj príbeh preto, aby ma ľudia ľutovali. Otváram svoje srdce druhým, pretože som si tým sama prešla. Ľudia potrebujú pomoc. Je to súčasťou aj môjho uzdravenia, byť schopná sa o to s vami podeliť,“ vysvetlila speváčka.

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News