instagram/ladygaga/thehouseofgucci

Žeby konečne zvonili svadobné zvony aj pre slávnu speváčku Lady Gagu? 35-ročná umelkyňa už bola v minulosti zasnúbená, no k oltáru ju jej bývalý nedostal. Momentálne vyše roka randí s Michaelom Polanskym a na internet sa dostali paparazzi fotografie, ktoré nasvedčujú tomu, že sa z nej stala nevesta.

S 36-ročným podnikateľom im to, zdá sa, aj napriek pracovnej vyťaženosti funguje. No pravdou je, že táto dvojica sa nedostala ani k zásnubám a Lady Gaga bola v šatách z úplne iného dôvodu.

Speváčka totiž momentálne natáča v Ríme film s názvom House of Gucci. Koncom roka 2021 sa tak môžeme tešiť na životopisný kriminálny film, ktorý je spracovaný na základe skutočných udalostí. Okrem Lady Gagy sa v ňom v hlavnej úlohe objaví Adam Driver, ako jej manžel, a herecké esá ako Al Pacino či Robert de Niro.

Niet sa čomu čudovať, že z natáčania unikajú na verejnosť rôzne zábery. Ide o veľmi očakávanú snímku a ty sa môžeš pozrieť, ako by to speváčke (a aj veľmi dobrej herečke) pristalo, ak by sa vydávala!

Lady Gaga a Adam Driver ako hlavné postavy

Ako to speváčke pristane v svadobných šatách?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News