Dominika Cibulková
Instagram/domicibulkova

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Patrí zrejme k deťom, ktoré budú mať na detstvo len tie najkrajšie spomienky. Synček Dominiky Cibulkovej a Michala Navaru, Jakubko, dnes oslavuje svoje druhé narodeniny. Tak, ako tomu bolo aj pred rokom, rodičia mu pripravili honosnú oslavu so všetkým, čo k tomu patrí. To, ako si Cibulkovej syn užíva veľký deň, ukázala šťastná mamička na svojom Instagrame.

Sú to presne 2 roky od momentu, kedy sa z našej najúspešnejšej bývalej tenistky, stala prvýkrát mama. 33-ročná Dominika priviedla na svet chlapčeka po tom, čo pár mesiacov predtým oznámila koniec svojej profesionálnej kariéry. S partnerom Michalom si tak založili rodinu po 6 rokoch od svadby.

Pre bývalú tenistku je synček na prvom mieste a vďaka peniazom, ktoré si za roky v športe a šoubiznise zarobila, mu môže dopriať len to najlepšie. Jakubko nosí značkové oblečenie, keďže jeho mama sama miluje módu, dokonca práve on bol dôvodom, prečo sa rozhodla otvoriť luxusný obchod pre deti, no poteší ťa, že sortiment je cenovo dostupný.

Tak, ako aj na jeho prvé narodeniny, aj tento rok rodičia pripravili pre svojho jediného syna honosnú oslavu, na ktorej to vyzerá skutočne dych berúco. Takúto okázalú detskú párty si ešte nevidela!

Cibulkovej syn mal takúto oslavu minulý rok

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News