Plačková tehotenstvo

Zuzana Strauz Plačková šokovala slovami o druhom dieťatku. Iba pár mesiacov po narodení Diona na Instagrame priznala, že už teraz chce čakať ďalšie bábätko. Nie je už náhodou tehotná?

Meno kráľovnej Instagramu netreba nijako predstavovať. Zuzana Strauz Plačková kraľuje nielen sociálnym sieťam, ale aj marketingu. Svedčí o tom aj fakt, že prednedávnom prednášala na vysokej škole.

Zuzana Plačková sa teší zo synčeka Diona

V septembri minulého roka porodila svojmu manželovi Renému synčeka, ktorý dostal nezvyčajné meno – Dion. S rodinou prežíva azda najkrajšie obdobie svojho života a jeho meno si dala aj vytetovať. Súkromie si však stráží a doteraz úplne neukázala tváričku Diona.

Zuzka sa netají ani tým, že by chcela aj druhé bábätko.„2021 som otehotnela, 2022 som porodila Dionka, 2023 by som mohla znovu otehotnieť,“ napísala začiatkom nového roka.

Plačková so synčekom Dionom
zdroj: Instagram/queen.plackova

Influencerka teraz na Instagrame okomentovala video s odhaleným bruškom inej mamičky. Ide o bývalú tenistku Dominiku Cibulkovú, ktorá sa už teší na príchod svojho druhého bábätka. Dominika už má synčeka Jakubka a teraz k nemu pribudne sestrička.

Je už druhýkrát tehotná aj Zuzka?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News