Dominika Cibulková

Pri druhom bábätku si materstvo užíva snáď ešte viac! Bývalá slovenská tenistka, dnes už úspešná podnikateľka, a dá sa povedať i influencerka, Dominika Cibulková, je už 2 mesiace dvojnásobnou mamou. Na svojom Instagrame ukázala, ako si s dcérkou vie užiť čas, čím sa stala inšpiráciou aj pre mnohé iné mamičky.

34-ročná Dominika sa netají tým, že jej s deťmi pomáha nielen milovaný manžel Michal Navara, staré mamy, či krstní rodičia, ale aj opatrovateľka. Po tom, čo sa osvedčila pri prvorodenom Jakubkovi, bola aj pri malej Ninke jasnou voľbou.

Dominička dozrela a už je omnoho skúsenejšia ako po prvom pôrode. Takmer všetko už vie sama. Z môjho pohľadu si toto materstvo od prvého pohľadu viac užíva a nebojí sa,“ prezradila pestúnka Andrea v nedávnom rozhovore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Cibulková si čas s dcérkou užíva

Aj vďaka tomu je pri druhom dieťatku viac spokojná, o čom svedčí aj najnovšie video, ktoré pridala na svoju sociálnu sieť. „Piatky sú pre tancujúce mamy,“ napísala v preklade pod video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie. Na ňom si v kuchyni tancuje na známu pieseň Flowers od Miley Cyrus s Ninkou položenou na stole.

Toto milé video zožalo hneď peknú odozvu. Ako zdieľala napríklad na príbehu TU, niektoré mamičky sa ňou inšpirovali a na pesničku s deťmi tiež zatancovali.

Ďakujem za nakopnutie. Už som sa začala ľutovať po prebdenej noci. Deti majú kiahne a to najmladšie – ročné, celú noc preplakalo od toho ako ho všetko svrbí. Ale pripomenuli ste mi, aké je materstvo super a snáď o týždeň si aj ja takto zvesela budem tancovať okolo nich,“ napísala jej iná v komentári.

Čo povieš na takúto dávku inšpirácie pre mamičky?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News