Dominika Cibulková

Majú obrovský dôvod na radosť! Najznámejšia bývalá tenistka, úspešná športovkyňa Dominika Cibulková, sa na svojom Instagrame pochválila s krásnou správou. Jej rodina sa čoskoro rozrastie o ďalšieho člena.

33-ročná Dominika zavesila profesionálnu kariéru na klinec a svoju pozornosť venovala rodine. Manžel Michal Navara a ich synček Jakubko, ktorý toto leto oslávil svoje druhé narodeniny, sú pre ňu na prvom mieste. Aj keď sa naplno vrhla do pracovných záležitostí a stihla sa zúčastniť aj tanečnej šou Let’s dance, otázky na druhé dieťa sa jej nevyhýbali.

Cibulková s rodinou
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková chcela počkať

Aj keď sú Dominika s manželom bez súrodencov, obaja sa zhodli na tom, že pre Jakubka by chceli sestru alebo brata. Rovnakú predstavu však nemali o tom, kedy by bol ideálny čas. „Manžel mi hovorí, láska, ale veľmi to neodďaľujme. Lebo potom sa ti do toho už nebude chcieť,“ priznala sa Domi len nedávno. Dodala, že z jej pohľadu to ešte v pláne nie je. Teda, evidentne nebolo.

Len pred malou chvíľou totiž na sociálnej sieti zdieľala spoločnú rodinnú fotografiu s popisom: „Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší.“ Navarovci teda odhalili svoje krásne tajomstvo. Gratulujeme!

Takto Domi oznámila tehotenstvo

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News