Dominika Cibulková s rodinou

Dominika Cibulková po dlhom čase na svojom Instagrame ukázala tváričku dcérky. Jej otázka bola jasná: „Na koho sa Ninka podobá viac?“ Otecko alebo mamina?

Bývalá slovenská elitná tenistka, podnikateľka, influencerka a mama na plný úväzok. Takéto má prívlastky Dominika Cibulková, ktorá pred pár mesiacmi porodila svoje druhé bábätko.

Hoci tváričky svojich detičiek na sociálnych sieťach nezvykne schovávať, tú Ninkinu tam zdieľala len veľmi málo. Až doteraz. Ak si poslednú zverejnenú fotku na Dominikinom Instagrame pozrieš, sama uznáš, že jej dcérka sa od narodenia neuveriteľne zmenila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Cibulková ukázala tváričku dcérky

Naša úspešná extenistka je v poslednej dobe na svojom profile veľmi aktívna a fanúšikov vyzýva k reakciám. Prednedávnom tam otvorila tabuizovanú tému dojčenia na verejnosti a teraz sa ich pýta, na koho sa jej dcérka podobá viac.

„Nina Navara a rodinná dilema je na svete – na koho sa podobá? Čo myslíte vy? Ste team ,Cibulka‘ alebo ,Navara‘, Ja mám na to jasný názor, ale zatiaľ vás ním nebudem miasť,“ napísala Dominika Cibulková pod fotku so svojou dcérkou.

Pod príspevkom sa takmer ihneď objavili komentáre. Väčšina fanúšikov sa ale prikláňa k Dominikinmu manželovi Michalovi Navarovi. Na neho sa vraj Ninka podobá viac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

„Mišung. ,Navarená cibuľka‘,“ napísal do komentára jeden z nich. „Ninka je celý tata a Jakubko je mamina,“ myslí si ďalší. „Mne sa zdá Navara, suverénne,“ napísal ďalší. „Zatiaľ celý Navara. Za chvíľu to bude team ,Cibulka‘,“ dodal ešte jeden.

„Ja by som povedala, že mama,“ pridala sa followerka. „Hneď, ako som pozrela, ani som si neprečítala, tak hovorím si ,celý tato‘,“ napísala ďalšia.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News