Dominika Cibulková

Dominika Cibulková len tento týždeň odhalila, že je tehotná, no nejaké tie mesiace to asi výborne tajila, keďže už má viditeľné bruško. A vidno to na videu, ktoré pridala do stories na Instagrame po narodeninovej oslave Dary a Nedvěda, kde sa vytancovala do sýta. Na sebe mala obtiahnuté šaty so zvieracím vzorom, vďaka ktorým nechala na obdiv svoje tehotenstvo, ktoré už veru neskryje.

Začiatok tohto týždňa bol poriadne prekvapivý! A to aj vďaka našej najlepšej tenistke na dôchodku. Dominika Cibulková totiž oznámila, že s manželom Michalom čakajú druhé bábätko.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková predviedla bruško

Ak známu športovkyňu sleduješ na Instagrame ešte teraz je vidno, že si dáva záležať, aby svoje bruško skryla. Na väčšine fotiek, ktoré pridala nedávno, má oblečené objemné tričká. A to dokonca aj na poslednom zverejnenom príspevku, kde sa v oversize svetríku schováva za Darinho milého.

Teraz sa ale predviedla v plnej kráse, a to na štvrtkovej oslave 50. narodenín Dary Rolins a jej partnera Pavla Nedvěda v Taliansku. Bolo tam pozvaných kopec slovenských celebrít, medzi ktorými nesmela chýbať Dominika a ani Tina či Zuzana Kubovčíková Šebová.

Dominika Cibulková na oslave Dary
zdroj: Instagram/domicibulkova

Tak, ako sme na známu tenistku zvyknutí, aj teraz si každú chvíľu na oslave užila plnými dúškami. Vytancovala sa do sýtosti a nezabudla sa odfotiť či natočiť s priateľmi.

Obzvlášť výrazné bolo ale jedno z videí, ktoré Dominika Cibulková pridala do svojich stories na Instagrame. Má tam totiž viditeľne vypuklé bruško. Veď sa na to pozri sama vo videu, ktoré ti sem priložíme.

Tak čo, videla si tam to rozkošné vypuklé bruško aj ty?

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News