Dominika Cibulková s rodinou
Instagram/domicibulkova, Instagram/katarina_cibulkova

Naša bývalá elitná športovkyňa šokovala celé Slovensko, keď včera zverejnila fotku z pôrodnice s dcérkou v rukách. Zdá sa však, že neprekvapila iba fanúšikov, ale aj samotnú rodinu. Ako popísala jej mama, pani Katarína Cibulková, pre Šport24.sk, pôrod ich zaskočil. Detaily z pôrodu už stihla pre magazín EMMA prezradiť aj samotná čerstvá dvojnásobná mamina.

Cibulková prekvapila detailmi z pôrodu

„Termín sa mi hýbe okolo 25. marca. Dáme sa však prekvapiť, pretože doktorka povedala, že pre druhorodičku je to plus-mínus dva týždne hore-dole,“ povedala Domča pre Šport24.sk vo februári.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdá sa, že predpoklady boli viac než správne a dcérka Nina sa na svet vypýtala týždeň pred oficiálnym termínom jej narodeniaRodinka víkend trávila na chate v Plaveckom Podhradí, keď ich zaskočil rýchly a nečakaný vývoj situácie. 

„Na Dominiku to prišlo náhle o polnoci. Boli sme na chalupe, čiže oni rýchlo utekali do Viedne a o dve hodiny už bola malá na svete. Telefonovali tam počas jazdy a už bolo všetko pripravené, čiže to bolo skutočne rýchle a zaskočilo nás to,“ opísala mama slovenskej extenistky.

A ako prebiehal pôrod z pohľadu teraz už dvojnásobnej maminy? Budeš prekvapená.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News