instagram.com/domicibulkova, YouTube/ HNtelevízia reprofoto

Slovenskom nedávno otriasol škandál, kedy sa Dominika Cibulková spolu s manželom nechala prednostne zaočkovať proti Covid-19. Predbehla tak zdravotníkov v prvej línii a seniorov, ktorí mali vakcínu dostať.

Naša najlepšia tenistka sa verejne ospravedlnila prostredníctvom sociálnych sietí. Myslela si, že len vypĺňa prázdne miesto v poradovníku. Ministerstvo zdravotníctva ju vyzvalo, aby sa zapojila do pomáhania v prvej línii, keďže už je zaočkovaná.

Netrvalo dlho, Dominika výzvu prijala a v utorok začala so svojou pomocou. Na starosť má administratívne činnosti spojené s antigénovým testovaním. Nachádza sa na odbernom mieste v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave.

Keďže sa od pondelka 18. januára začal celoplošný skríning, očakáva sa väčší nápor na jednotlivé odberné miesta a zíde sa naozaj každá pomocná ruka.

Dominika sa postavila pred novinárov, ešte raz sa ospravedlnila a povedala, že je rada, že aspoň takýmto spôsobom môže pomôcť. Na odbernom mieste mala byť od 7:00 do 12:00, pretože sa musí vrátiť domov k svojmu 7-mesačnému synovi Jakubkovi, ktorého stále kojí a je jej prioritou. Svoju pomoc však rada poskytne aj ďalšie dni.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News