Dominika Cibulková
Instagram/domicibulkova

Naša najlepšia bývalá tenistka svoju lásku k móde nikdy neskrývala. Naplno a v oveľa väčšej miere sme to postrehli najmä v Let´s Dance, kde nedávno súťažila. Outfity jej tam totiž pripravoval vlastný stylista, ktorý stojí po jej boku už dlhé roky. Teraz sa Dominika Cibulková ukázala nielen na jej Instagrame, ale aj na Fashion balete´22. A my teda opäť máme čo hodnotiť.

Luxus aj v Let´s Dance

Keď si sledovala tanečnú šou Let´s Dance, určite si tam postrehla aj Dominiku a jej nádherné kostýmy, ktoré jej neuveriteľne padli. Mnohokrát nimi tromfla ostatné súťažiace a neraz by sme ju mohli označiť za kráľovnú večera.

Dominika Cibulková je známa najmä svojou okázalosťou a túžbe po luxuse. Hviezdnu kariéru svetoznámej tenistky skončila už pred niekoľkými rokmi.

No aj po príchode do športového dôchodku je na očiach verejnosti takmer neustále. Na Instagrame ju sleduje 487-tisíc fanúšikov a jej sláva stále stúpa.

Dominika Cibulková centrom pozornosti

Influencerka a bývalá športovkyňa sa zase raz dostala do pozornosti všetkých očí Slovákov. Tentokrát však neprestrelila, no zato milo prekvapila. V piatok sa totiž objavila na Fashion Balet´22 a každý od nej očakával veľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News