Už sme stihli prísť na to, že Dominika Cibulková je hviezda nielen na tenisovom kurte, ale aj v šoubiznise či na Instagrame. Je módnou divou všade, kam vstúpi. A keď si myslíš, že občas prestrelí, nie je to pravda. Iba si treba spomenúť na módne prehliadky, kde môžeš vidieť také kreácie od módnych návrhárov, že to občas ani nie je možné. Na plecia modeliek dokážu dať doslova všetko. 

Mnoho fanúšikov Dominiku odsudzuje za to, že má rada extravagantnosť a veľkoleposť. Povedzme si pravdu. Keby si mala toľko peňazí ako ona, tiež by si si takto užívala luxusné dovolenky a svojmu synovi by si dala aj modré z neba. Netreba jej preto vyčítať ani veľkolepú oslavu pre syna, pretože takáto je láska k blízkej osobe.

Dominika Cibulková miluje módu

Ďalším pilierom Dominikinho života je móda, ktorú nadovšetko miluje. Dokazuje to aj to, že má vlastný obchod s detským oblečením. Keď sa jej narodil Jakubko, nepáčili sa jej vecičky, ktoré preňho chcela kúpiť v obchode, a tak si otvorila vlastný butik v Bratislave. A modela jej robí práve jej rozkošný synček, ktorý je ako vystrihnutý z módneho časopisu.

Dominika Cibulková sa už vo svete módy vyznamenala viackrát. Podľa fanúšikov párkrát prestrelila, za čo si nezískala práve pozitívne ohlasy. Potom zase tancovala v šou Let´s Dance, kde si kládla vlastné podmienky a s outfitmi jej pomáhal módny návrhár a jej dlhoročný kamarát.

Nedávno sa objavila aj na udalosti Fashion Balet´22, kde spomedzi všetkých vynikala. Na sebe mala nádherné dlhé šaty, ktoré lichotili jej postave. Už tam sa zdalo, že schudla a to sa možno aj potvrdilo na Jakubkovej oslave či dokonca na narodeninovej oslave jej dobrej kamarátky. Aj tam zahviezdila v nádherných šatách, ktorými určite nič nepokazila. Veď to posúď sama, v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.