instagram.com/domicibulkova

Aj ty máš pocit, keď sleduješ celebritné mamičky, že materstvo vyzerá tak jednoducho? Že popri starostlivosti o svoje bábätko stíhajú chodiť na kávičky, na prechádzky a robia všetko, čo aj predtým? A pritom ťa kamoška strašila, že si nebudeš mať ani kedy oholiť nohy a osprchovať sa? 

Možno to je zapríčinené len tým, že na sociálnych sieťach ukazujú len tú peknú časť, kedy ich dcérky či synovia spinkajú a ony majú aspoň trochu času. Aj naša najlepšia tenistka Dominika Cibulková si materstvo zatiaľ užíva plnými dúškami.

Mesiac od narodenia synčeka Jakubka už stihla absolvovať aj oslavu narodenín svojho kamaráta a s manželom Michalom si dokonca odskočila aj do Prahy na event. Na fotkách vidieť, že žiari šťastím a pristane jej to, čo jej neraz hovoria aj fanúšikovia v komentároch.

Dominika sa ale rada podelí aj s fotkami svojho Jakubka. Kým iné mamičky svoje bábätká usilovne pred svetom ukrývajú, Domča ho hrdo ukazuje. Na poslednej snímke ho ukázala v celej svojej kráse, ako pekne spinká. Je vidieť, že je o neho postarané ako v bavlnke a je rovnako spokojný, ako jeho mamička.

View this post on Instagram

Jakubko 🤍

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

View this post on Instagram

No words needed for now 🤍🤍🤍

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News