Dara Rolins a Pavel Nědved

Ich láska je skutočne veľká a zdá sa, že tentokrát by to slovenskej speváčke mohlo vydržať naozaj navždy. Dara Rolins od rozchodu s raperom Rytmusom nemala oficiálneho partnera. Až koncom minulého roka potvrdila, že randí s bývalým českým futbalistom. S Pavlom Nědvedom sa rozhodli pre tajnú oslavu.

Prvý rok svojho vzťahu majú za sebou, a tak to vyzerá, že sú stále zamilovaní až po uši. Len prednedávnom speváčka avizovala, že sa bude konať ich spoločná párty, no všetko okolo nej držali v tajnosti. Keďže ich zaľúbené fotografie hovoria za všetko a Pavel si rozumie aj s jej dcérou, fanúšikovia očakávali, že sa Dara konečne oblečie do bieleho.

Dara Rolins a Pavel Nědved
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Dara Rolins šťastná ako nikdy predtým

Neboli to však svadobné šaty, ale kostým, s ktorým sa včera zladila k svojmu partnerovi. Dvojica mala totiž včera luxusnú párty v Taliansku, kde s najbližšími priateľmi, ale aj mnohými celebritami, oslávili svoje tohtoročné okrúhle jubileá. Pavel mal 50-tku 30. augusta, Dara ju oficiálne oslávi 7. decembra. No narodeniny sa rozhodli spojiť a osláviť už v tieto dni.

Ak sleduješ Instagram, možno ti neušlo, že mnoho slovenských celebrít sa včera ocitlo na jednom mieste – pri jazere Maggiore, kde ich čaká program aj dnes. Z príspevkov bolo jasné, že práve na tomto mieste sa koná dvojdňová párty, ktorú organizuje Dara s Pavlom. Včera hostí čakalo ubytovanie, plavba loďou a párty až do rána. A followerov nechali pozrieť sa, ako to tam vyzeralo.

Dara, Pavel a Lola
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Párty bola veľkolepá

Medzi pozvanými hosťami nechýbali speváčka Tina s priateľom Karolom, Dominika Cibulková s dvorným stajlistom Andrejom Kusalíkom, Zuzana Kubovčíková Šebová, Lukáš Kimlička, a ďalší. Vo fotogalérii nižšie si môžeš pozrieť, ako to na oslave vyzeralo. Mnohí sa zhodli, že šlo o oslavu ich lásky.

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News