Jakubko už čoskoro oslávi svoje druhé narodeniny, a tak mnohých zaujíma, či sa dočká aj súrodenca. Naša úspešná bývalá tenistka, Dominika Cibulková, má v tom nateraz jasno, no podľa informácií Nového času, sa na tom s manželom aktuálne úplne nezhodujú. Ako to vidí Michal Navara a v čom je problém?


33-ročná Dominika sa už v mladom veku začala naplno venovať kariére, čo sa jej mimoriadne vyplatilo. Vďaka tvrdým tréningom patrila k svetovej špičke. Tenisu sa venovala neuveriteľných 22 rokov a na svoje okrúhle narodeniny pred 3 rokmi ohlásila odchod do dôchodku. Dôvodom bolo aj tehotenstvo. Odvtedy sa začala naplno venovať osobnému životu.

Cibulková si užíva viac času pre seba

Manžel Michal, s ktorým sú svoji už 6 rokov, synček Jakub, cestovanie i móda. To všetko Dominika miluje a prezentuje aj na svojom Instagrame, vďaka ktorému si taktiež privyrába. Nedávno si prilepšila aj vďaka účinkovaniu v tanečnej súťaži Let’s Dance na Markíze, kde skončila tesne pred semifinále. Po jej skončení má teraz oveľa viac času na súkromné záležitosti a rodinu.

V hre je tak aj otázka týkajúca sa druhého bábätka, a teda Jakubkovho súrodenca. Na ňu však nemajú manželia zhodnú odpoveď.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.