Instagram/domicibulkova

Už od narodenia má len to najlepšie! Synček Dominiky Cibulkovej žije v luxuse, aké si iné detičky nevedia ani predstaviť. Úspechy jeho matky, našej najúspešnejšej tenistky, ktorá sa už čoskoro predvedie aj v novej úlohe na televíznych obrazovkách, mu zabezpečili, že sa má ako v bavlnke. Na Instagrame sa Domi pochválila videom, v ktorom to vtipne zhrnula.

32-ročná bývalá športovkyňa bude už od nedele súčasťou tanečnej šou Let’s Dance, kde pred kamerami predvedie svoje tanečné schopnosti. Ako jediná zo súťažiacich má dokonca aj výhodu v šatni – o kostýmy sa jej bude starať vlastný stylista, Andrej Kusalík, keďže najlepšie vie, čo jej pristane. Navyše, Dominika miluje módu a zrejme aj šaty budú podliehať jej vkusu.

Svoj cit pre módne trendy aplikuje aj v šatníku svojho syna, ktorého outfity odrážajú jej vycibrený vkus.

Jakubko má vo svojom šatníku mnoho kúskov luxusných značiek a práve on bol inšpiráciou aj na to, aby sa Dominika pustila aj do otvorenia obchodu pre detičky, kde nájdu zákazníci vyberané značkové oblečenie, ale za dostupné ceny.

Od narodenia je tak obklopený tým najlepším, čo sa dá v high fashion zohnať. Aj keď nemá ani 2 roky, už vlastní napríklad aj Louis Vuitton cestovnú tašku s originálnou potlačou na mieru.

„Keď si odsúdený na život s logami,“ napísala vtipne Dominika k videu, na ktorom sa snaží zaujať synčekovu pozornosť, no jeho zaujímajú práve len logá značkových tašiek okolo neho. Zdá sa, že sa mu páčia rovnako ako jeho trendy mamičke.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Jakubko je už veľký fešák a rodičia ho obliekajú naozaj štýlovo

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News