Dominika Cibulková a Róbert Pavlík
Instagram/letsdance.markiza

Šou pre ňu skončila tesne pred semifinále. V ôsmom kole vypadla z Let’s Dance dvojica Dominika Cibulková a Róbert Pavlík. Diváci televízie Markíza a porota ich tak posunuli až na piate miesto. Aj napriek tomu sa na sociálnych sieťach zdá, že mnoho fanúšikov tanečnej súťaže sa tohto momentu nevedelo dočkať. Zhodujú sa na jednom slove.

Bývalá profesionálna tenistka sa vôbec prvýkrát ukázala viac osobnejšie na televíznych obrazovkách. Aj keď je známa tým, že má disciplínu a maká naplno, ani to mnohým divákom nestačilo na to, aby si získala ich sympatie. V posledných týždňoch sa jej meno skloňovalo po nedeľných vyraďovaniach najviac.

Podľa divákov to mala byť práve ona, ktorá mala súťaž opustiť už skôr, napríklad namiesto Diany Mórovej.

Diváci majú na výsledok len jedno slovo

Keď minulý týždeň šou opustila Kristína Svarinská, komentáre na sociálnych sieťach sa vo veľkom opakovali. Tí, ktorí postup ďalej Dominike a Róbertovi nepriali, sa tak dočkali výsledku, v aký dúfali. Po tom, čo v ôsmom kole predviedli až 2 tance, sa museli pred kamerami s touto svojou cestou rozlúčiť.

Ja som nesmierne šťastná, že som do tejto šou išla a ako som povedala na začiatku šou, opäť som sa otvorila pred ľuďmi. Išla by som do toho opäť“, povedala Dominika hneď po tom, čo vypadla z Let’s Dance.

V komentároch prevláda slovo „konečne“

Instagram Lets Dance
zdroj: Instagram/letsdance.markiza

Markíza Facebook
zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News