instagram.com/dominikamirgovaofficial

Aktuálna situácia lezie na nervy mnohým ľuďom. Svoje o tom vie aj speváčka Dominika Mirgová, ktorá to ako umelkyňa v tejto dobe nemá ľahké. Po tom, čo sa na ňu v poslednom čase spustila vlna hejtu kvôli výzoru a neskôr aj novej pesničke, niet sa čomu čudovať, že potrebuje chvíľu oddychu. 

Ten si dáva aj od sociálnej sieti Instagram, na ktorom je denne aktívna. „Len možno nachvíľu zatvoriť oči pred tým všetkým, zhlboka sa nadýchnuť a veriť, že raz bude všetko fajn…Vypínam sa na pár dní z ig, zo storiek a budem tu riešiť len nevyhnutné (pracovné) veci. Pevne verím, že to chápete. Ďakujem 🙏🏼
Majte pekný zvyšok víkendu. Vaša DM 🙋🏼‍♀️„, napísala k svojmu poslednému príspevku.

Takýto chvíľkový detox jej určite dobre padne a možno ju nakopne aj k ďalšej tvorbe. Jej najnovšia skladba s názvom MILLY sa už týždeň drží v trendoch na Youtube, no aj tak sa našlo mnoho hejterov, ktorí nepochopili Dominikin posun a túžbu tvoriť nové veci, v ktorých sa cíti byť sama sebou.

Vždy som chcela natočiť takýto klip. Vždy som si chcela zaspievať pesničku, ktorá nič nerieši, len je v nej slovná hračka, ktorú si môže zaspievať každý. Vždy som túžila posúvať svoje hranice vyššie. Prečo si človek nemôže plniť sny ? Je to snáď zakázané ? Nemôže to robiť matka a manželka ? A kedy keď nie teraz ??? Keď budem mať 50 rokov ? Alebo som to mala robiť ako teenager ? Čo keď som to vtedy tak necítila ? Alebo mi to nemohlo byť umožnené, keďže bola iná doba a ja som mala iných ľudí okolo seba … minulosť už nevrátim..„, vyjadrila sa ku komentárom k skladbe.

View this post on Instagram

Čo dokáže spraviť jeden efekt a klobúk na fotke 😁 nekážte mi, čo je pre mňa najlepšie. To môže len moja rodina a ľudia môjmu ❤️ blízki, od ktorých to jedine prijmem, ale aj tak si budem robiť to čo chcem ja ! Takže ma absolútne nezaujímajú vaše komentáre, že to už nie je tá Dominika, že bola krajšia s kilami navyše, bez úprav a bla bla bla. Tá Dominika, ktorú ste si asi vy vytvorili je dávno preč !! Ja sama najlepšie viem, čo je pre mňa najlepšie, nie TY! Keď sa ti nepáči kľudne môžeš opustiť môj ig a nepísať zbytočné komentáre, ktoré nikoho nezaujímajú (max bulvár) a hlavne pod fotku s mojím synom ! 🤬 Aj keby sa raz rozhodnem pre “plastické operácie” a budem vyzerať jak Barbie 😂😂😂 je to snáď MOJA VEC nie ??? #bullshit Ja chápem 100 ľudí 100 chutí, ale načo to písať. Ja mám tiež svoj názor na veci a nechávam si ho pre seba..nemám potrebu ubližovať druhým ľuďom 🤷🏼‍♀️ Ešte koľkokrát to potrebujete počuť ?? Vďaka tým, ktorí ma rešpektujú a idú si real Dominiku ❤️ #peace 🙏🏼

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News