Žena má červený rúž

Keď sa povie červený rúž, čo ti napadne ako prvé? V mnohých evokuje ženskosť, zmyselnosť a symbol vášne. Ide o klasiku, ktorá je vhodná nielen na významné udalosti, ale pokojne aj na bežný deň. Vedela si o tom, že niektorým znameniam zverokruhu sa hodí viac ako iným?

Nie každá žena rada nosí červený rúž. Ten totižto pôsobí ako magnet na pohľady. Tie znamenia, ktoré sú radšej v úzadí, nie sú tak sebavedomé a odvážne, radšej siahnu po neutrálnom lesku na pery či ružovej farbe.

Toto sú však 3 znamenia, ktoré milujú jeho sýtu farbu, pozornosť, ktorú priťahuje, ale aj vďaka tomu, že si práve s takouto farbou najviac rozumejú. Patríš medzi ne aj ty?

1. Panna

Panna je najmä praktická a aj keď vie, že červený rúž nie je vždy tá najlepšia voľba, je to jej obľúbená farba, v ktorej sa cíti komfortne. Je sebavedomá a svoje slabé chvíle na sebe nedáva najavo, avšak aj ona má dni, kedy potrebuje upútať pozornosť, aby vedela, že je ľuďmi obdivovaná. K tomu jej dokonalo pomáha práve táto sýta farba na perách.

Žena s červeným rúžom
zdroj: Unsplash/Tamara Bellis

2. Baran

Žena v znamení Barana je tvrdohlavá, a preto sa nezaujíma o to, čo sa aktuálne nosí, ale o to, čo má ona sama rada. Jedno je však isté, vie čo jej pristane. Nechýba jej impulzívnosť a vždy je otvorená novým veciam. Pritom však vždy vsadí na červený rúž, pretože ten na jej perách vyzerá naozaj úžasne.

Žena narodená v tomto znamení vie, že je pre ňu ako stvorený. Neobáva sa extravagancie, pretože si nepripúšťa názory ani pohľady iných. Nebojí sa experimentovať a hlavne miluje výrazné farby.

3. Lev

Ženy v tomto znamení sú veľmi dominantné, ale hlavne veľmi originálne. Keďže znamenie Lev patrí k extrovertom, rado býva stredom pozornosti. Preto je červený rúž dokonalým lákadlom všetkých očí. Ak chce zaujať ešte viac, nebojí sa k nemu doladiť aj výrazné oči.

Žena v znamení Leva dbá na svoj zovňajšok, outfit a dokonalý make-up. Práve preto vie, že sa jej červený rúž hodí, vyzdvihne jej krásu a jej kroky budú sebavedomé a úsmev neodolateľný.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty