Unsplash/Théo rql

Sú na to príliš sebeckí, aby rozumeli tebe a tvojim potrebám. V hlave majú len on a on a poďme sa opäť čudovať, zase on. Nehľadia na to, či ti to ubližuje, či sa cítiš naplnená. Na to nemajú vyvinuté srdce. Najradšej by len brali, ale dávať? Tak to v ich slovníku tak ľahko nenájdeš.

Ba čo horšie, sľubmi ti budú hory prenášať, no keď príde na lámanie chleba, zmiznú a skutkom sa stáva prázdna diera v tvojom srdci. Žiaľ, aj takí sú ľudia a my s tým nenarobíme veľa. Dnes ti prinášame také znamenia zverokruhu, ktorých ľudia narodení v práve v nich majú k tomu najväčšie sklony!

Blíženci

Na ľudí pôsobia väčšinou maximálne sebecky, arogantne a aj namyslene. Keďže sú viactvárni, toto je jedna z ich fáz, ktorá sa často dostáva do popredia. Paradoxom ostáva, že Blíženci sú väčšinu svojho času veľmi veselí, zábavní a nápomocní, vedia však byť aj maximálne otrávení, nahnevaní na celí svet a myslieť len na seba. Hlavne, ak ich už vzťah nenapĺňa a stráca iskru. Vtedy nevnímajú druhú stranu, ale len seba.

zdroj: Unsplash/Jane Sundried

Panna

Panna je praktická a má to v povahe, že myslí len na seba. Nejde o to, že by sa nevedela postaviť aj za niekoho iného, ako len za seba, no napriek tomu je veľmi zmätená, pokiaľ ide o pocity druhých ľudí. Tak je pohltená svojou prácou a povinnosťami, že zabúda na to, čo chce jej polovička. Ale tak to má aj pri obyčajných priateľstiev. Ak však si sa naozaj zahľadela do muža Panny, maj trpezlivosť. Ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša.

Strelec

Strelec vie, kam mieri a je ochotní pre to urobiť maximum. Mnohokrát aj na úkor inej osoby. A aj keď je to jeho polovička, ak v tom vidí niečo výnosné pre seba, aj láska ide bokom. Takže Strelci, dávajte si pozor na to! Môžete tak stratiť naozaj mnoho…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy