Zuzana Strausz Plačková s manželom Reném Strauszom si užívajú prvé týždne v novom dome. Aj keď ešte nie je úplne dokončený, spoločne si už stihli splniť sen, ktorý si kedysi sľúbili. Tým je domáci maznáčik, ktorého nemá doma len tak hocikto. Ide totiž o mini prasiatko, ktoré dostalo meno Tinky.

Vždycky sme si s Reném hovorili, že keď sa budeme sťahovať do domu, tak budeme mať prasiatka,“ vyjadrila sa Zuzana vo svojich stories po tom, čo dostala vysnívaného miláčika od manžela k výročiu ich sobáša. Tinky tak už čoskoro nebude sám a pribudne mu aj malá kamarátka.

Z prasiatka sa na sociálnych sieťach známych manželov stal hit a to dokonca až taký, že sa mu rozhodli založiť aj vlastný účet na Instagrame.

Tinky sa má u Strauszovcov naozaj ako prasa v žite

To, že majú zvieratá svoje vlastné profily, ktoré im majitelia spravujú, dnes už nie je ničím zvláštnym. Nahrávajú na ne ich fotky, ktoré tak tvoria spomienkovú galériu a ľudia, ktorí zvieratká milujú, si ich radi pozrú. Čo ale povieš na to, koľko ľudí sa im rozhodne dať naozaj follow?

Tinky má totiž na svojom profile, ktorý bol založený len pred necelým mesiacom, viac ako 16-tisíc sledovateľov. To by mu mohli závidieť aj mnohí ľudia.

Budeš Tinkyho sledovať aj ty? 

Zdroj: Instagram/tinkypig

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.