Speváčka Dominika Mirgová má v poslednej dobe akési 2 fankluby. Jeden tvoria tí, ktorí milujú jej posun v hudbe, štýl a aj výzor, na ktorom zamakala. A potom sú tu tí, ktorým vadí každá zmena. Práve im posiela jasný odkaz.

Čo dokáže spraviť jeden efekt a klobúk na fotke 😁 nekážte mi, čo je pre mňa najlepšie. To môže len moja rodina a ľudia môjmu ❤️ blízki, od ktorích to jedine prijmem, ale aj tak si budem robiť to čo chcem ja !„, začala vyjadrenie v najnovšom príspevku. Narážala tým na fotografiu s jej synom, ktorú zverejnila nedávno a kvôli komentárom na jej osobu musela konverzáciu zablokovať.

Pokračovala takto: „Takže ma absolútne nezaujímajú vaše komentáre, že to už nie je tá Dominika, že bola krajšia s kilami navyše, bez úprav a bla bla bla. Tá Dominika, ktorú ste si asi vy vytvorili je dávno preč !! Ja sama najlepšie viem, čo je pre mňa najlepšie, nie TY!

View this post on Instagram

Čo dokáže spraviť jeden efekt a klobúk na fotke 😁 nekážte mi, čo je pre mňa najlepšie. To môže len moja rodina a ľudia môjmu ❤️ blízki, od ktorích to jedine prijmem, ale aj tak si budem robiť to čo chcem ja ! Takže ma absolútne nezaujímajú vaše komentáre, že to už nie je tá Dominika, že bola krajšia s kilami navyše, bez úprav a bla bla bla. Tá Dominika, ktorú ste si asi vy vytvorili je dávno preč !! Ja sama najlepšie viem, čo je pre mňa najlepšie, nie TY! Keď sa ti nepáči kľudne môžeš opustiť môj ig a nepísať zbytočné komentáre, ktoré nikoho nezaujímajú (max bulvár) a hlavne pod fotku s mojím synom ! 🤬 Aj keby sa raz rozhodnem pre “plastické operácie” a budem vyzerať jak Barbie 😂😂😂 je to snáď MOJA VEC nie ??? #bullshit Ja chápem 100 ľudí 100 chutí, ale načo to písať. Ja mám tiež svoj názor na veci a nechávam si ho pre seba..nemám potrebu ubližovať druhým ľuďom 🤷🏼‍♀️ Ešte koľkokrát to potrebujete počuť ?? Vďaka tým, ktorí ma rešpektujú a idú si real Dominiku ❤️ #peace 🙏🏼

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Mnoho ľudí totiž stále verí, že si na internete môžu napísať čokoľvek a kdekoľvek, najmä ak ide o známych ľudí. Súdiť a komentovať život iných je veľmi ľahké, no každý predsa vie, čo je pre neho najlepšie. A to platí aj pre Dominiku.

Aj keby sa raz rozhodnem pre “plastické operácie” a budem vyzerať jak Barbie 😂😂😂 je to snáď MOJA VEC nie ??? #bullshit
Ja chápem 100 ľudí 100 chutí, ale načo to písať. Ja mám tiež svoj názor na veci a nechávam si ho pre seba..nemám potrebu ubližovať druhým ľuďom 🤷🏼‍♀️“. 

My Dominike tlieskame a veríme, že si „fanúšikovia“, ktorí sa viac starajú o jej výzor ako tvorbu, vstúpia do svedomia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.