Dominika Cibulková

Dominika Cibulková je známa tým, že miluje luxus a že veci hovorí priamo, čo sa v dnešnej dobe iba tak nevidí. A veľmi úprimná bola naša najlepšia bývalá tenistka aj nedávno, keď dala fanúšikom na Instagrame príležitosť pýtať sa jej otázky. A veru, že niektoré boli riadne odvážne.

Aj napriek tomu však Dominika ochotne odpovedala. Jednou z tém bolo to, ako sa stará o domácnosť. Vraj doma ani neupratuje a ani nevarí, no všetko za ňu vybaví gazdiná, ktorú majú v rodine už niekoľko rokov. 

Cibulková s manželom
zdroj: Instagram/domicibulkova

Padla zaujímavá otázka

Fanúšikovia boli na jej instagramovom profile obzvlášť zvedaví, no jeden z nich položil veľmi zaujímavú otázku. „Plánuješ do budúcna ešte nejakú knihu napísať?“ opýtal sa jeden z followerov.

„Zaujímavá výzva. Myslím, že by bolo stále o čom rozprávať, ale momentálne to nie je ani vo výhľadovom pláne. Možno časom,“ odpovedala Dominika Cibulková na svojom Instagrame.

Dominika Cibulková o knihe
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková je aktívna aj na dôchodku

Vedela si vôbec, že naša tenisová reprezentantka má už na konte jednu knižku? Na dôchodku rozhodne nezaháľa. Po skončení aktívnej športovej kariéry už stihla napísať vlastnú biografiu, ktorá je naozaj zaujímavá. Dočítaš sa v nej o všetkých pádoch, ťažkých prehrách, vojnách mimo kurtu a dokonca aj o rodinných problémoch kvôli láske.

Musíš uznať, že Dominika je naozaj šikovná baba, čo už potvrdila aj v tanečnej šou Let´s Dance. Ostáva nám už len dúfať, že sme o nej ešte poslednýkrát nepočuli a na televíznych obrazovkách ju ešte uvidíme.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News