Dominika Cibulková

V príjemnom rozhovore v rannej relácii TV Markíza, si možno ani neuvedomila, že niečo prezradila. Bývalá tenistka Dominika Cibulková, sa už o pár mesiacov stane dvojnásobnou mamou. K prvorodenému synčekovi Jakubkovi tak pribudne mladší súrodenec. Bude to chlapček alebo dievčatko?

33-ročná Dominika, ktorá si už užíva športový dôchodok a materstvo, sa neprestáva venovať ani svojim záľubám, či práci s deťmi na školách. Tie sa snaží v novom projekte viesť k športu. Pohybu sa ona sama venuje celý život a vedie k nemu s manželom Michalom aj syna Jakuba. Pyšní rodičia si všimli, že ho zrejme športy budú naozaj baviť.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Cibulková sa asi preriekla

V Teleráne prišlo aj na tému jej tehotenstva. Dominika je aktuálne v 6. mesiaci a cíti sa výborne. Ako sama priznala, kvôli tomu, aby veľmi nepribrala a bola stále fit, sa niekoľkokrát týždenne venuje kardiu. V minulosti jej bolo po pôrode často vyčítané, že sa nevedela zbaviť kíl navyše.

U mňa je to vždycky ťažké, som taký typ, na ktorý sa to lepí. Ja sa snažím hýbať viac ako to prvé tehotenstvo, pretože viem, že keď sa už narodí druhé dieťatko, tak niekoľko mesiacov nebudem myslieť na to, či som chudá, tučná, či som vo forme alebo nie,“ vyjadrila sa. Následne však v zápale myšlienky zrejme vyzradila aj pohlavie dieťatka.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Budem sa venovať malému a to bude pre mňa najdôležitejšie,“ vyšli z nej slová, ktorých sa moderátor hneď chytil. Keď sa jej opýtal, či myslela malému dieťaťu alebo malému chlapcovi, bolo na nej vidno, že ju zrejme nachytal. „Ajajaaj,“ začali sa všetci smiať. „To je záhada, ktorú sa dozvieme až na konci marca,“ doplnila moderátorka, no Dominika hneď reagovala slovami, že už koncom januára.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News