Dominika Cibulková s rodinou

Bývalá elitná slovenská športovkyňa, Dominika Cibulková, čaká už svoje druhé dieťa. V súčasnosti je už vo vysokom štádiu tehotenstva, no nikomu ešte neprezradila, či Jakubko bude mať chlapčeka alebo dievčatko.

V najnovšom videu na svojom Instagrame extenistka prezradila, kedy chystá baby shower, kde konečne odhalí pohlavie dieťatka. No takéto niečo tu ešte nebolo!

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Cibulková je opäť niečo extra

To, že tenistka na dôchodku vyniká z davu za všetkých okolností, už je známe každému z nás. Dokonca aj počas účinkovania v tanečnej súťaži Let´s Dance mala vlastného stylistu, s ktorým vyberali oblečenie na vystúpenia.

Aj tentokrát ide o niečo špeciálne. V spojitosti s jej tehotenstvom a tým, že ešte neprezradila pohlavie bábätka, si fanúšikovia môžu tipnúť, či o pár týždňov porodí chlapca alebo dievčatko. A to priamo v stávkovej kancelárii, s ktorou spolupracuje.

„Včera ma jeden z mojich partnerov, a to je stávková kancelária Doxxbet, absolútne šokoval. Pretože mi povedali, že idú urobiť stávku na Slovensku, aká ešte nebola. Volá sa to spoločenská stávka a rozhodli sa, že tým, že som ešte nepovedala, čo čakám, že dajú možnosť ľuďom stávkovať, či čakám dievčatko alebo chlapca,“ prezradila Dominika.

„Ak by to nebol môj partner, tak vám poviem, že možno by som sa aj trošku nahnevala, ale tým, že ich poznám a viem, že sú super, tak aj keď som sa ich opýtala, či je to legislatívne možné, povedali, že samozrejme, že je,“ zasmiala sa tehotná tenistka na dôchodku.

Dominika zavtipkovala aj preto, že v nej majú jej partneri veľkú dôveru, keďže predpokladajú, že na seba sama nebude stávkovať. Fanúšikov však ubezpečila, že to neplánuje.

Dokonca na záver prezradila aj to, kedy sa bude konať dlho očakávané odhalenie pohlavie bábätka.5. 2. budem robiť baby shower pre moje najbližšie kamarátky a tam sa to dozviete. Takže verím, že táto stávka bude trvať len dovtedy,“ zasmiala sa.

Tak čo, stavíš si aj ty?

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News