dominika cibulková

Dominika Cibulková sa pred dvomi týždňami pustila do tvrdého boja s kilami. Teraz sa na Instagrame pochválila prvými výsledkami.

Celebritná mamička sa celý život venovala športu, s ktorým sa spája tvrdá disciplína. Po tom, čo však tenisovú kariéru zavesila na klinec, začali sa na ňu postupne lepiť kilečká, pričom veľkú rolu, samozrejme, zohrali aj dve tehotenstvá.

Pred tromi rokmi Dominika Cibulková priviedla na svet synčeka Jakubka, ku ktorému v marci pribudla sestrička Ninka. Prvé mesiace po pôrode známa kráska postavu príliš neriešila.

Pred dvomi týždňami sa ale rozhodla, že je čas, aby krivky opäť vrátila do vytúžených tvarov. Svoju cestu za novým telom Domča mapuje aj na Instagrame, kde sa práve dnes pochválila prvými výsledkami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Aké má Dominika Cibulková po 2 týždňoch výsledky?

​„Chcela som vás iba pozdraviť, pretože včera som mala prvé váženie a normálne som skoro odpadla, pretože mne nikdy, nikdy takto neskákala váha,” začala hovoriť vo svojom videu šťastná influencerka.

Uviedla, že druhý týždeň pridala do svojho programu jemné kardio, ako napríkad 40-minútovú rýchlu chôdzu či 10 000 krokov pri kočíkovaní dcérky. ​„A mínus tri kilá. Takže včera mi skoro oči vypadli na tej váhe, normálne som vyskočila z kože, pretože nie je lepší pocit ako pocit toho, že viete, že ste pre to urobili všetko,” priznala nadšená blondínka, ktorá sa teší, že dokázala odolať aj malým pokušeniam v podobe rôznych „mlsiek“.

​„Bolo to extrémne náročné z toho veľkého žalúdka to stiahnuť,” pokračovala Cibulková, ktorá je na seba nesmierne pyšná. Svoj úspech dokonca oslávila tým, že si dala 2 dcl koly.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News