Cibulková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dominika Cibulková opäť ukázala na Instagrame dcérku v plnej kráse. Mala Ninka je naozaj rozkošné dievčatko a jej podoba s jedným z rodičov je už neprehliadnuteľná. Veď, presvedč sa sama podľa záberov nižšie.

Naša bývala profesionálna tenistka Dominika Cibulková sa začiatkom tohto roku stala dvojnásobnou maminou. K rozkošnému synčekovi Jakubkovi pribudla dcérka Ninka. Dominika priznala, že po oboch pôrodoch bojuje aj s kilami navyše, ale tie sa už rozhodla prestať riešiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Dcérku, ktorú porodila v marci, ukázala vo videu aj tesne po pôrode. Neskôr sa rozhodla ukázať aj tváričku jej malej princeznej. Vtedy sa fanúšikov spýtala aj to, na koho sa im ich malá podobá viac. Fanúšikovia sa už vtedy prikláňali skôr k možnosti „Navara“.

Cibulková ukázala rozkošnú dcérku

Najnovšie však na Instagrame všetkých prekvapila. Veď jej rozkošná dcérka vyzerá ako dvojníčka ocina Michala Navaru.

„Voláme ju naša „smejura“. A pamätáte sa, keď som sa vás pýtala, na koho sa podobá a že ja mám v tom jasno? Tak zatiaľ je to tatíkov klon podľa mňa, dokonca až taký, že jej občas poviem Miška (vtip),“ napísala k sérií fotiek s dcérkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

To, že sa Ninka naozaj podobá na ocina, postrehli aj takmer všetci fanúšikovia, ktorí Dominiku doslova zasypali komentármi a srdiečkami.

No nie je malá Ninka Navara rozkošné dievčatko?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News