Cibulková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Naša najúspešnejšia bývalá tenistka Dominika Cibulková vždy pútala pozornosť fanúšikov, ale aj hejterov. Okrem jej športových úspechov však ľuďom v hlave veľmi často vŕta aj jej postava. Práve o hejteroch a kilách navyše sa teraz rozhodla prehovoriť v podcaste Do hĺbky, ktorý zverejnil portál Naj mama.

Dominika Navara Cibulková je teraz už bývala slovenská tenistka. Za jej najväčší úspech sa považuje postup do finále na Australian Open 2014. Momentálne je už aj maminou dvoch detičiek, k synčekovi Jakubkovi nedávno pribudla dcérka Ninka. Úspešnú športovkyňu môžeme v týchto dňoch nazvať už aj influencerkou s vyše 480-tisíc followermi.

Dominika je však spájaná aj s častou kritikou a ľudia okrem športu často komentujú jej životný štýl, módu a takisto postavu. Toto sa deje aj kvôli jej príspevkom na Instagrame. V podcaste, ktorý zverejnil portál Naj mama, prehovorila o hejtoch a aj svojej váhe.

Hejteri si vždy viac kopnú do ženy

„Áno, samozrejme, že to vnímam aj ja. Som z mäsa a kostí a som aj žena, takže občas mám aj citlivejšie dni. Neviem, prečo to je. Ja si myslím, že proste niektorí ľudia priťahujú tú pozornosť médií a ostatných ľudí. Ja som si napríklad ani Instagram nezakladala nikdy kvôli tomu, aby som bola influencerka alebo ambasádorka. Proste to prišlo, bola to úplná náhoda,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Dominika priznala aj to, že na jej profile sa neobjavuje nič, čo by nebola pravda a vždy ukazuje len to, ako skutočne žije. „Keď bola aj taká tá éra, že ja som bola na vrchole kariéry, aj Peťo Sagan bol na vrchole kariéry, tak vždycky mi prišlo, že si viacej rypli práve do mňa. Naozaj mi to príde tak, že do nás žien si ľudia vedia vždy kopnúť,“ porovnala.

Vyjadrila sa aj k samotným komentárom k jej osobe. Ako sama povedala, ku konštruktívnej kritike sa vie postaviť, ale niektoré komentáre naozaj nedokáže pochopiť. „Keď mi niekto napíše, že si tučná alebo ukazuješ sa tak. Tak to je, že čo by som mala robiť s takýmto komentárom,“ dodala.

Dominika Cibulková priznala, že váha je jej celoživotný nepriateľ. Ktorá jedna vec ju vždy dokáže naštartovať pri chudnutí?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News