Dominika Cibulková, naša najúspešnejšia tenistka, v poslednej dobe rieši jednu krízu za druhou. Po tom, čo sa jej meno riešilo v negatívnom svetle v súvislosti s prednostným zaočkovaním, tentokrát sa jej tvár zneužila na marketing, ktorý ju poriadne naštval. 

31-ročná tenistka, ktorá si užíva dôchodok a materstvo si svoj úspech poriadne vydrela. Každodenné tréningy a prísny režim boli jej súčasťou a v pohybe ďalej pokračuje. Fakt, že sa dokáže udržať v kondícii a môže sa už aj dnes pýšiť dobrou postavou, však využila firma propagujúca koktail na chudnutie. Meno Dominiky Cibulkovej totiž dokáže nalákať množstvo žien, ktoré by po podobnej postave túžili.

Na klamlivú reklamu upozornila svojich fanúšikov aj samotná Dominika.

Nie, neposkytla som žiadny rozhovor ani nepropagujem žiadny chudnúci kokteil. Ide len o zneužitie môjho mena na nepravdivú reklamu a od uvedených článkov sa dištancujem,“ uviedla v najnovšom príspevku, ktorý pridala na svoj Instagramový účet.

Už len fakt, že je v článku napísané údajné vyjadrenie Dominiky: Nikdy som nebola v telocvični, naznačuje, že ide o veľké klamstvo. „Odporúčam, aby ste na podvodnú reklamu neklikali a nešírili link, a nepodporovali podvodníkov, ktorí chcú spropagovať čudný produkt. Zvážte šírenie podobných linkov, veď logika už napovedá, že ide o zneužitie, a dobrý predajca produktov bude mať kvalitný článok bez chýb a prvoplánových prejavov,“ dodala Cibulková.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.