Dominika Cibulková

Svoje súkromie si stráži, no rada sa pochváli zábermi, ktoré roztápajú srdcia. Naša najúspešnejšia bývalá tenistka, Dominika Cibulková, si naplno užíva život na športovom dôchodku. Po boku milovaného manžela a dvojročného syna Jakubka, sa už pripravuje na príchod druhého bábätka. Na Instagrame teraz zverejnila fotky z pôrodnice.

33-ročná Domi bude čoskoro dvojnásobnou mamou. S manželom Michalom Navarom si toto sladké tajomstvo nechávali pre seba, kým to ešte šlo. Aj napriek tomu, že športovkyňa ešte druhé dieťa vraj neplánovala, jej partner chcel pre Jakuba súrodenca čo najskôr.

Jakubko z nás urobil rodinu, ale TY nás doplníš. Naša rodina sa rozrastá a my nemôžeme byť šťastnejší a požehnanejší,napísala na sociálnej sieti, keď potvrdila, že je druhé bábätko na ceste.

Dominika Cibulková
zdroj: Instagram/domicibulkova

Dominika Cibulková zverejnila súkromné zábery

Na pôrod svojho prvorodeného dieťaťa si vybrala súkromnú kliniku vo Viedni a pre ňu sa rozhodla aj tentokrát. Už v marci tam plánuje priviesť na svet Jakubkovi súrodenca – aj keď ešte pohlavie neprezradila, nedávno sa zrejme nechtiac preriekla o tom, že to bude zrejme opäť chlapček. Baby shower párty chystá až v novom roku.

Keď sa na Instagrame fanúšikom zverila s tým, že vo Viedni bola s pôrodom spokojná, rozhodla sa pridať aj pár súkromných záberov s novorodeniatkom, ktoré si doteraz nechávala iba pre najbližších. Pozrieť si ich môžeš v našej fotogalérii nižšie.

Dominika Cibulková ukázala fotky z pôrodnice
zdroj: Instagram/domicibulkova

Manžel Michal s ňou vtedy strávil v nemocnici celé 4 dni. Už o pár mesiacov obaja zažijú znova takúto veľkú radosť. Tieto zábery boli doteraz pred verejnosťou skryté.

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News