instagram/domicibulkova

Úspešná a všetkým známa, Dominika Cibulková, ktorá je už dlhší čas mamou, sa za svoju postavu naozaj nemusí hanbiť. Po úspešnej kariére v tenise si vybudovala milujúcu a zdravú rodinu. Ku šťastnému životu jej nechýba nič.

S Dominikou sú za posledné pandemické obdobie spojené rôzne kauzy, nehovoriac o najznámejšej s vakcínou – predčasným očkovaním, dovolenkovaním, výmenou názorov s komičkou Simonou. Prednedávnom sa stala aj obeťou podvodu a internetom sa o nej šírila nepravdivá informácia.

A keďže je tenistka na očiach verejnosti, mnohí jej uštedrili nepeknú poznámku aj na jej (ne)formu. 

 

Domča teda zaručene nemá nudný život aj na „tenisovom dôchodku“ a každý deň má naplnený adrenalínom a vzrušením. Avšak, aktívny život plný športu vymenila za materskú dovolenku a kilá po pôrode sa jej zhadzovali veľmi ťažko. Potvrdia to mnohé ženy, ktoré sa nachádzajú v rovnakej situácii. Niektoré sa ani nikdy nedostanú na svoju pôvodnú váhu, ale to z nich nerobí o nič horšie a menej krásne ženy. Proste, každá sme iná a byť dobrou milujúcou matkou je ďaleko dôležitejšie, než konfekčné číslo.

Svojho syna Jakubka rozmaznávajú s manželom už od narodenia. Aj na jeho exkluzívny krst budú spomínať ešte dlho. Obaja rodičia mu dožičia luxus, ktorý zahŕňa aj značkové hračky a výbavičku, pretože tvrdo pracovali, aby si to všetko mohli dovoliť. Samozrejme, to je nič v porovnaní s láskou, ktorou ho obaja zavaľujú.

Teraz Dominika vytrela zrak mnohým neprajníkom, ktorí jej popôrodné kilá doslova počítali. Dominika sa môže pýšiť krásnym a ženským telom, ktoré dlho skrývala pod hrubými bundami. Pekne schudla a je z nej nová žena, na ktorú by si vôbec netipovala, že zvládla pôrod a mnoho ďalších vecí. Hold, bije v nej srdce súťaživej športovkyne.

Čo povieš na jej aktuálnu formu?

Dominike a jej celej rodinke želáme veľa úspešných dní a tešíme sa jej nové fotky, ktoré ukážu viac.

Zdroj: www.instagram.com/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News